avatar

Dr n. med. Adam Kwieciński

Lekarz medycyny rodzinnej
0.9
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Dr n. med. Adam Kwieciński lekarz, biolog medyczny, doktor nauk medycznych, w szczególności zajmuje się immunobiologią, neurobiologią i biologią nowotworów. Przyjmuje w Wodziesławskim Centrum Diagnostyki Obrazowej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Radlińskiej 68.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
ul. Radlińska 68, Wodzisław ŚląskiWODZISŁAWSKIE CENTRUM DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ
mapmarker
ul. Jacka Malczewskiego 51, Gdańsk

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (6)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Lekarz medycyny rodzinnej, Katowice
 • Icon

  8 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Lekarz medycyny rodzinnej, Warszawa
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Lekarz medycyny rodzinnej, Jaworze Dolne
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Lekarz medycyny rodzinnej, Wodzisław Śląski
 • Icon

  4 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Lekarz medycyny rodzinnej, Gdańsk

OPINIE (2)

 • 5 gwiazdek
  0 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
 • Zofia3 miesiące temu
  Dr Kwieciński to światowy lekarz XXI wieku, który leczy bóle i inne schorzenia bez operacyjnie wykonując zabiegi metodą Oxetic - bym powiedziała, że umierającym przywraca życie . Przyszłam do pana dr z zawansowaną wielostawową chorobą zwyrodnieniową stawów z diagnozą - skierowaniem na operację stawu biodrowego z powodu koksartrozy , z gonartrozą obu kolan -lewe bardziej z ograniczeniem ruchu + inne stawy + ręka prawa z powodu zespołu cieśni nadgarstka. Leczyłam się u wielu lekarzy osoczem bogato płytkowym, kwasami hialuronowymi , miałam zabieg endoskopową metoda na zabieg cieśni nadgarstka - nieudany bo ból po pół roku pozostał dalej ,rehabilitacją bezskutecznie nic nie pomagało. Dopiero jak poszukałam pana dr w Internecie to natychmiast podjęłam leczenie jako ostatnią deskę ratunkową. Jest to mega , skuteczny lekarz w 100 procentach, skromny i profesjonalny a przy tym jako wielki naukowiec jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, leczy całościowo całego człowieka, diagnostykę przeprowadza nowoczesna metodą bezinwazyjną a ból leczy swą metodą poprzez liczne iniekcje swą metodą. Jestem po 2 zabiegach a serce mi się raduje, że uciekłam lekarzom spod noża , że operacja stawu biodrowego - ciężka nie będzie już potrzebna , codziennie jest mi przywracane zdrowie i samodzielność gdzie przedtem z powodu licznego bólu wszystkie codzienne czynności robiłam bardzo długo a tutaj już po 1 zabiegu odstawiłam przeciwbólowe tabletki, żele do smarowania i co ważne nie zostawiam w Aptece dużych pieniędzy. Ponadto sama mam w rodzinie 6 lekarzy ale ci ani nie doradzili ani mi nie pomogli . Rekomenduje tego lekarza jako najlepszego , jedynego skutecznego światowego lekarza . W marcu jadę na kolejną wizytę .Życzę wiele zdrowia, sukcesów i osiągnięć zawodowych bo takich lekarzy jak pan dr w tym kraju jeśli w ogóle są to jest ich mało. To jest jedyny wielki lekarz , który rozprawia się z wieloma schorzeniami bardzo polecam, tego jedynego na świecie lekarza !
 • Monika S.5 miesięcy temu
  Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi za to , że podarował mi drugie życie....prawdziwe życie tj. życie bez bólu. Coś niesamowitego! Jak sobie można pięknie żyć….Moja historia jest żywym dowodem na to, że metoda leczenia Doktora Kwiecińskiego działa! Od kiedy pamiętam odczuwałam ból głowy. Ból głowy był zawsze połowiczny, kłujący, pulsujący promieniujący do oka. Ból pojawiał się naprzemiennie raz jedna połowa głowy a raz druga połowa głowy. Będąc dzieckiem nie mogłam w pełni cieszyć się dzieciństwem. Najpierw musiałam zażyć tabletkę przeciwbólową i mogłam się bawić i uczyć. Wtedy jeszcze tabletki działały…W wieku 33 lat nawet lek o działaniu narkotycznym tj. doreta nie działał. Nic nie działało a ból stawał się nie do zniesienia. Paraliżował mnie całkowicie. Mogę go porównać do bólu występującego podczas wiercenia w żywe nerwy. Zjeździłam całą Polskę i nikt nie był wstanie mi pomóc. Ból zmienił moje życie w życie nienormalne, bo stał się on codziennością. Dziś mogę funkcjonować normalnie a to dzięki metodzie Pana Doktora Kwiecińskiego tzw. metoda OXETIC. Miałam wykonywane iniekcje kolagenowe. Jednego czego mogę żałować to to, że nie trafiłam do Doktora wcześniej. Apeluje do cierpiących: metoda Doktora Kwiecińskiego was uleczy!

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.