Dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Okulista
Warszawa, mazowieckie
 • 2465
  punktów za aktywność
 • 80podziękowań za odpowiedzi
 • 132udzielone odpowiedzi
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Okulista, Warszawa

Umów wizytę

  Retina Sp.z.o.o.

  Gimnazjalna 1/1, Warszawa

  150 zł
  Retina Sp.z.o.o., Gimnazjalna 1/1, Warszawa
  CZW.22.02
  PT.23.02
  SOB.24.02
  loader
 • O mnie
 • Odpowiedzi dla pacjentów (132)
 • Opinie

Dr n. med. Agnieszka Nowosielska posiada specjalizacje I i II stopnia z okulistyki. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Prywatnej Praktyce Okulistycznej w Hamburgu, w Will Eye Hospital w Filadelfii oraz w Moorfields Eye Hospital. Szkolenie w zakresie chirurgii zaćmy odbyła w Indiach w Ahmedabad pod okiem dr. Vasavady.

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń...

Czytaj więcej

Cennik

Konsultacja okulistyczna

150

Badanie okulistyczne z doborem soczewek

190

Badanie pola widzenia

50

Biometria - pomiar długości gałki ocznej

90

GDX - laserowe badanie grubości włókien nerwu wzrokowego

200

Kursy i staże

 1. “Vitrectomy in Proliferative Diabetic Retinopathy”
 2. “Are AMD and DME the same?”
 3. “Vitrectomy in proliferative diabetic retinopathy”
Czytaj więcej

Języki

 • angielski
 • rosyjski
 • hiszpański
Czytaj więcej

odpowiedzi na pytania (132)

 • Czy niewłaściwe zastosowanie maści do powiek mogło spowodować zapalenie tęczówki?

  Maścią do powiek zakropilem oczy ... moglo dojsc do opazenia które wywołało przekrwienie oczu ktore lekarz uznal za zapalenie tęczówki?
  Dr n. med. Agnieszka Nowosielska
  Dr n. med. Agnieszka NowosielskaOkulista
  Nie.
 • Czy da się szybciej usunąć te męty i krwotok?

  Pół roku temu dostałem krwotoku pod siatkówkowego w lewym oku, po czym stwierdzono u mnie pars planitis w obu oczach. Lekarz kierujący nie wskazał żadnego leczenia, tylko kontrole co miesiąc. Duża część się wchłonęła, lecz został jeden "skrzep". Nadal nie dostałem żadnego leczenia. Tydzień temu dostałem kolejnego krwotoku pod siatkówkowego w tym samym oku. Znów nie mam żadnego leczenia, a kolejna kontrola za 3 miesiące. Czy powinienem szukać innego lekarza? Czy jest inna szybsza metoda wyleczenia, ponieważ ten krwotok jest bardzo uciążliwy a męty pojawiają się i znikają też w oku w którym nie było krwotoku? Czy da się szybciej usunąć te męty i krwotok? Czytałem o kroplach jodku potasu, czy w moim przypadku mogę je brać ?
  Dr n. med. Agnieszka Nowosielska
  Dr n. med. Agnieszka NowosielskaOkulista
  Witam, Ciężko jest mi stwierdzić co na prawdę dzieje się w Pana oczach bazując jedynie na tym opisie. W przypadku pars planitis czyli zapalenia części pośrednije błony naczyniowej należy przeprowadzić badania diagnostyczne i spróbować znaleść przyczynę zapalenia. W około 60% przypadków takiej przyczyny się nie znajduję ale lekarz jest zawsze zobowiązny badania zrobić. 40% pacjnetów ma jakąś chorobę powodującą pars planitis. Pars planitis zwykle jest schorzenim samo ograniczającym się czyli kiedyś się skończy co nie znaczy że nie należy go leczyć. Męty, wylewy o których Pan pisze są to zmianami wtórnymi które należy leczyć. Wylewy krwi w pars plants nie są typowym objawem i należy zadać pytanie dlaczego się robią?Mogą one nawet na trwale uszkodzać widzenie. Jeżeli krwi się wyleje dużo i dużo będzie mętów to żadne krople ich nie usuną i trzeba będzie robić operację. Zwykle w przypadku pars planitis podaje się leki przeciewzapalne miejscowo. Jeżeli zapalenie jest duże to nawet zastrzyki koło oka albo do oka. Wszystko zależy od tego jak intensywny jest proces zaplany. Myślę że powinien się Pan skonsultować ze specjalistą od chorób siatkówki.
 • Czy okulista wykryje poważną chorobę oka?

  Witam czy przy zwykłym doborze okularow okulista jest w stanie wykryć jakaś poważna chorobę oka ? Czy trzeba robić dodatkowe badania ?
  Dr n. med. Agnieszka Nowosielska
  Dr n. med. Agnieszka NowosielskaOkulista
  Przy doborze okularów nie przeprowadza się badania oka. Dobór okularów to dobór okularów. Nie da się zrobić wszystkeigo w czasie jednej wizyty. Na dokładne zbadanie oczu tzreba się umówić oddzilnie. Trzeba wpuścić krople co samo w sobie nie jest możliwe jak dobiera się okulary (po kroplach widzi się źle).

Znaleźliśmy dla Ciebie innych lekarzy tej samej specjalizacji

Umów wizytę

CZW.22.02
PT.23.02
SOB.24.02
CZW.22.02
PT.23.02
SOB.24.02

Badania

Zabiegi

Leczone choroby