Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej.

Mgr Agnieszka Słomka

Mgr Agnieszka Słomka

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta
Głogówek, opolskie
 • Zaufany specjalistaSpecjalista zdobył 160 punktów za aktywność w ostatnim miesiącu
 • 2344
  punkty za aktywność
 • 159podziękowań za odpowiedzi
 • 392udzielone odpowiedzi
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Seksuolog, Głogówek
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Psycholog, Głogówek
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Psychoterapeuta, Głogówek

Umów wizytę

Ten lekarz nie ma jeszcze możliwości umawiania wizyt przez internet.

 • GABINET TERAPEUTYCZNY Agnieszka SłomkaDworcowa 23A, Głogówek
  tel: 60690276...

  W tej placówce nie można jeszcze umówić wizyty przez internet.

 • O mnie
 • Odpowiedzi dla pacjentów (392)
 • Opinie

Jestem terapeutą z zawodu i z zamiłowania. Praca z ludźmi to moja pasja. Fascynuje mnie różnorodność sposobów przeżywania, niepowtarzalność każdego z nas. Jest dla mnie ogromną wartością i wyróżnieniem fakt, że mogę pracować z drugą osobą na płaszczyźnie zaufania, kiedy powierza mi się problemy oraz sprawy, o których czasem trudno powiedzieć komukolwiek innemu.

Jestem psychologiem,...

Czytaj więcej

Kursy i staże

Ukończone przeze mnie szkoły:

1) Uniwersytet Wrocławski: PSYCHOLOGIA (dzienne magisterskie) – studia podsumowane wyróżnieniem i nagrodą prodziekana za wybitne osiągnięcia edukacyjne i działalność naukową.
2) Dolnośląskie Centrum Psychoterapii: INTERWENCJA KRYZYSOWA.
3) Uniwersytet SWPS oddział we Wrocławiu: PSYCHODIETETYKA – studia ukończone z wyróżnieniem.
4) Uniwersytet...

Czytaj więcej

Publikacje

"Zdolność rozpoznawania twarzy a czas nabycia umiejętności czytania" - opublikowany w "Młoda Psychologia" tom 1, strona 6.

Języki

polski
angielski - biegle
niemiecki - komunikatywnie

odpowiedzi na pytania (392)

 • Czy połykanie nasienia w ciąży jest szkodliwe?

  Dzień dobry. Jestem w 10 tygodniu ciąży według terminu ostatniej miesiączki. Pomimo przeciwwskazań ze strony lekarza prowadzącego ciążę zrezygnowałam tymczasowo ze stosunku mając na uwadze pierwszy trymestr, który jest najbardziej istotny. W 2009 i w 2010 straciłam obie ciąże, w okolicach ósmego tygodnia, ponieważ były obumarłe. Nie wiadomo po dziś dzień dlaczego, nie wykształciło się wówczas nawet serduszko i od samego początku było coś nie tak, miałam plamienia, etc. Teraz jestem w ciąży z innym partnerem i ciąża nie jest zagrożona, o czym mówi mi mój doktor prowadzący ciążę. Serduszko bije, dziecko rośnie, nic się nie dzieje. Mimo tego mając na uwadze przeszłość, jestem bardzo ostrożna, dlatego tymczasowo zrezygnowałam z seksu i nie chcę doprowadzać się do orgazmu z obawy o te skurcze, który wywołuje. Ograniczamy się do pieszczot oralnych. I tutaj nurtujące mnie pytanie. Czy połykanie nasienia jest szkodliwe? Czy możemy w dalszym ciągu ''kochać się'' w ten sposób? Odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży praktykujemy tę formę. Raz, dwa razy w ciągu tygodnia. Nigdy nie miałam z tym problemu, tym bardziej teraz, kiedy moje libido szaleje, a na razie zrezygnowaliśmy z pełnego stosunku. Czerpię z tego przyjemność. Również mój partner, który dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że czuje się mocno zadowolony. Serdecznie pozdrawiam.
  Mgr Agnieszka Słomka
  Mgr Agnieszka SłomkaSeksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta
  Połykanie nasienia nie ma żadnego wpływu na rozwijający się płód. Pozdrawiam serdecznie. http://www.slomka.org/
 • Do jakiego specjalisty zdrowia psychicznego powinno udać się dziecko?

  Czy jeżeli dziecko chciało by udać się do specjalisty od zdrowia psychicznego musi udać się do DZIECIĘCEJ poradni zdrowia psychicznego czy też normalnej(normalnej czyli bez dziecięca). Czy podobną zasada opisana wyżej funkcjonuje w odniesieniu do psychiatry i psychologa?
  Mgr Agnieszka Słomka
  Mgr Agnieszka SłomkaSeksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta
  Jeśli chodzi o pomoc psychiatryczną - konieczne jest udanie się do psychiatry dziecięcego . W przypadku konsultacji psychologicznej również konieczne jest, by dowiedziała się Pani, czy dany specjalista pracuje z dziećmi. Pozdrawiam serdecznie. http://www.slomka.org/
 • Co mam robić, jeśli mam problemy ze zdejmowaniem napletka?

  Witam. Mam 18 lat. Mam male problemy z masturbacja, gdyz robie to nadmiar czesto. Za ktoryms razem pojawila sie tam mala rana, ktora poglebiala sie z kazdym kolejnym 'zjechaniem na reczbym i jest do dzisiaj. Gdy chce zrobic to znowu za kazdym ruchem czuje pieczenie. Wczesniej byl tam strup i jakby zeszlo, lecz nie wytrzymalem i rany znowu sie pojawily. Co powinienem zrobic? Swoja droga, podejrzewam u siebie stulejke- Co powinienem w tym kierunku zrobic? W spoczynku nie mam zadnych problemow z odslonieciem zoledzia, lecz w wzwodzie moge albo do polowy, lub do konca co sprawia mi bol i nie idzie to tak "gladko".
  Mgr Agnieszka Słomka
  Mgr Agnieszka SłomkaSeksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta
  Opisywana przez Pana dolegliwość to stulejka. Jest bardzo częsta i łatwa do wyleczenia, jednak w większości przypadków konieczny jest prosty zabieg chirurgiczny. Proszę nie zwlekać z wizytą u urologa. Pozdrawiam serdecznie. http://www.slomka.org/

Popularne badania

Popularne zabiegi

 • Leczenie psychologiczne
 • Leczenie dietetyczne
 • Leczenie seksuologiczne

Leczone choroby