avatar

Dr Anna Brinken
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Dietetyk
7.1
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
phone500 120...

Anna Brinken - jestem dietetykiem praktykującym od ponad 4 lat. Wcześniej pracowałam w Katedrze Żywienia Zwierząt i Żywności na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Przez ponad 20 lat zgłębiałam tajniki badań naukowych. Moje zainteresowania kierowały się k...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Świętych Cyryla i Metodego 2, SzczecinGabinet Dietetyczny SanusDiet
phone500 120...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (5)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  Ceniony specjalista

  728 podziękowań od pacjentów na abcZdrowie.pl
 • Icon

  Pomocny specjalista

  284 odpowiedzi na pytania pacjentów na abcZdrowie.pl
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Dietetyk, Szczecin
 • Icon

  4262

  Punkty za aktywność

OPINIE (4)

 • 5 gwiazdek
  4 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • porlo
  Do pani Anny zwróciłem się na początku lipca z prośbą o konsultacje żywieniowe. Miałem 2 cele: zrzucenie nadwagi oraz przejście na dietę wegańską (konieczne ze względów zdrowotnych). Po 2 miesiącach stosowania się do skonstruowanego dla mnie przez panią Annę jadłospisu oraz jej uwag i wskazówek mogę potwierdzić, że jestem na dobrej drodze do osiągnięcia obu celów. Przez ten okres zrzuciłem 10 kg wagi, poprawiły mi się również parametry zdrowotne. Co ważne, posiłki są na tyle obfite, że w ogóle nie odczuwam głodu. Przy tym zostały uwzględnione moje preferencje smakowe i produkty, na spożywaniu których mi zależało. Pani Anna nie tylko zwraca uwagę na pożądany spadek wagi, lecz także na zachowanie prawidłowych proporcji pomiędzy masą mięśniową a tłuszczem. Gdy tylko była ona zachwiana, wprowadzała korekty do jadłospisu, by zatrzymać spadek masy mięśni a utrzymać spadek tłuszczu. Zamierzam w dalszym ciągu stosować się do przepisanej mi diety i myślę że dzięki pomocy pani Anny uda mi się osiągnąć zamierzone cele. Wszystkim, którzy chcieliby poradzić sobie ze swoimi problemami natury żywieniowej polecam skorzystanie z usług dr Anny Brinken.
 • LBeata
  Pod opiekę Pani Anny Brinken trafiłam cztery miesiące temu. Plan żywieniowy ułożony przez Panią Anię uwzględnia w pełni moje oczekiwania pod względem upodobań smakowych jak i efektów, które są widoczne w trakcie stosowania diety. Oprócz utraty wagi odzyskałam siłę, poprawił się stan mojej skóry, włosów i paznokci. Posiłki proponowane przez Panią dietetyk są smaczne, różnorodne, ale zarazem proste w przygotowaniu i co najważniejsze nie czuje się pomiędzy posiłkami głodu. Do każdej wizyty Pani Anna podchodzi z takim samym zaangażowaniem, motywuje, zachęca do współpracy, chętnie udziela porad nawet pomiędzy wizytami. Naprawdę polecam.
 • beatan
  Korzystam z porad Pani Anny w zakresie odpowiedniego żywienia. Mam niedobór masy ciała, co w moim wieku i przy moim wzroście nie wygląda korzystnie. Pani Anna Brinken ułożyła dla mnie specjalną dietę z uwzglednieniem moich nietolerancji pokarmowych i preferencji smakowych. Jadłospis zawiera dania wraz z przepisami na wspaniale, smaczne dania. Już po ok 2 tygodniach nastąpiła spora zmiana co wykazała specjalistyczna waga dietetyka. Polecam Panią dietetyk. Jest to osoba miła, kontaktowa, zaangażowana w pomoc swoim klientom.
 • jagodajadwiga44
  Od lutego br .korzystam z porad p. dr Anny Brinken w zakresie zdrowego żywienia. Pani Anna zajęła się mną bardzo serdecznie i podeszła do sprawy profesjonalnie. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, w zakresie mojego dotychczasowego odżywiania, a ja przekazałam informację jakie są moje ulubione potrawy. Okazało się, że moje potrawy, które uwielbiałam były beznadziejne czyli niezdrowe. P. Ania zastosowała dla mnie indywidualną dietę, której ściśle przestrzegam i daje to pozytywne efekty. Potrawy są niskokaloryczne i też smaczne. Jeżeli coś mi nie odpowiadało to na cotygodniowych konsultacjach p.Ania uwzględniła moją prośbę i zastosowała inny składnik.. Najważniejsze, że zaczęłam chudnąć i bardzo dobrze się czuję. A mój organizm był tak zakwaszony, że w nocy nie mogłam sypiać. Teraz wszystko się zmieniło. Uważam, że p. dr Anna Brinken jest doskonałym dietetykiem i jest godna polecenia. JAGODA

ODPOWIEDZI NA PYTANIA (284)

ZOBACZ TAKŻE

Popularne badania dietetyczne
Popularne zabiegi dietetyczne
Leczone choroby dietetyczne
Podobni specjaliści dietetyczne
TU JESTEŚ:
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.