avatar

Bohdan Michalak

Ginekolog
0.7
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Lek.med. Bohdan Michalak jest specjalistą ginekologiem. Pracuje w Gabinecie Ginekologicznym Bohdan Michalak przy ul. Gajowej w Bydgoszczy, w Gabinecie Lekarskim Bohdan Michalak przy ul. Ślaskiego w Toruniu oraz Gabinecie Lekarskim Bohdan Michalak przy ul. Narutowicza w Inowrocławiu.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Ślaskiego 6, Toruń
mapmarker
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 5/1, Inowrocław

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Inowrocław
 • Icon

  6 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Bydgoszcz
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Toruń

OPINIE (6)

 • 5 gwiazdek
  5 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.3
 • Młoda pacjentka
  Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Po pierwsze Doktor na każde pytanie czy wątpliwość dotyczącą wizyty czy leczenia reaguje agresją. Gdy zapytałam o leki, które Doktor mi wypisywał, w odpowiedzi usłyszałam, że i tak nie zrozumiem, bo nie jestem lekarzem. Na inne pytania i wątpliwości Doktor reagował podniesionym głosem i traktując mnie z góry. Po drugie na pierwszym miejscy w hierarchii wartości Doktora stoją pieniądze, nie zaś zdrowie i dobro pacjentki. Podczas dwóch pierwszych wizyt Doktor z własnej inicjatywy zapewniał, że kolejna wizyta będzie darmowa, jednak gdy na trzecią wizytę nie wzięłam pieniędzy, a doktor uznał, że konieczne jest badanie, był oburzony, że jestem "nieprzygotowana do wizyty", tzn. nie mam pieniędzy. Przez resztę wizyty Doktor wyrzucał mi, że powinnam być wdzięczna, że poświęca mi swój czas i udostępnia wiedzę, podczas darmowej wizyty, za którą powinnam zapłacić. Gdy wdałam się z nim w polemikę bardzo się wzburzył i zaczął na mnie krzyczeć. Wizyta zakończyła się moim wyjściem z gabinetu, ponieważ nie mogłam już znieść tego jak Doktor się do mnie odnosił. Po trzecie standard zarówno gabinetu jak i usług Pana Doktora pozostawia wiele do życzenia. W gabinecie brak jest komputera, a Doktor prowadzi karty pacjentek na pojedynczych kartkach. Podczas wizyt (przynajmniej moich trzech) sprawiał wrażenie rozkojarzonego i zdekoncentrowanego, czego dowodem był w moim przypadku brak PESELu na recepcie i konieczność zapłacenia pełnej kwoty za wypisane leki. Doktor nie nosi fartucha i (co z przerażeniem dostrzegłam podczas ostatniej wizyty) nie zakłada rękawiczek do badania. Poza tym umawia wiele pacjentek na jedną godzinę, co skutkowało tym, że na ostatnią wizytę czekałam godzinę. Sam gabinet pamięta czasy PRL - brak zamka w drzwiach, stary fotel, brak miejsca do rozebrania się i spokojnego przygotowania do badania. Być może arogancka i władcza postawa Doktora wynikała z tego, że jestem osobą młodą (Doktor był oburzony, że mimo tego mam śmiałość zadawać pytania i mieć jakiekolwiek wątpliwości i wielokrotnie pouczał mnie, że moje zachowanie jest nieodpowiednie), jednak tym bardziej świadczy to o braku profesjonalizmu. Biorąc pod uwagę powyższe, jeszcze raz zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.
 • zadowolonaKasia
  Pan dr Michalak to idealny lekarz dla każdej pacjentki. Jest bardzo opiekuńczy, fachowo zajmuje się każdą przypadłością, można z nim o wszystkim porozmawiać. Czuć, że poświęca dużo czasu swojej pacjentce. Szczerze polecam!
 • Natka8
  Dr Michalak ma bardzo dobrą opinię w całym województwie. Dużo moich koleżanek korzysta z jego pomocy. Chwalą sobie go za konkretne badania i przekazywanie wieści. Za to że granica stresu u niego zanika. Poza tym za to że można spokojnie z nim przedyskutować nawet najmniejszą kwestię i on zawsze doradzi. Cudowny lekarza, polecam wszystkim!
 • Wiktoria78
  Trudno mi nie podziękować tutaj za opiekę jaką serwuje pan doktor wszystkim swoim pacjentkom. Jest on bardzo dokładnym lekarzem, z sesnowanym podejściem i co ważne skutecznym lekarzem. Ja bardzo sobie chwalę wizyty u niej.
 • Donata.
  Jednym słowem super lekarz. Nie przepisuje antykoncepcji tak ot - tylko najpierw szczegolowy wywiad, dobrze wykonane badania i dopiero potem analiza jaki rodzaj antykoncencepcji wybrac. Jak dla mnie to bardzo fachowe podejscie do sprawy.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.