Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej.

Mgr Bożena Waluś

Mgr Bożena Waluś

Psycholog
Gliwice, śląskie
 • Zaangażowany specjalistaSpecjalista zdobył 680 punktów za aktywność w ostatnim miesiącu
 • Zaufany specjalistaSpecjalista zdobył 160 punktów za aktywność w ostatnim miesiącu
 • 24779
  punktów za aktywność
 • 2354podziękowania za odpowiedzi
 • 3396udzielonych odpowiedzi
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Psycholog, Gliwice

Umów wizytę

Ten lekarz nie ma jeszcze możliwości umawiania wizyt przez internet.

 • Gabinety Marga GliwiceHoblera 10, Gliwice
  tel: 696 450 ...

  W tej placówce nie można jeszcze umówić wizyty przez internet.

 • O mnie
 • Odpowiedzi dla pacjentów (3396)
 • Opinie

Psychoterapeuta/psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu (Uniwersytet SWPS), specjalność psychologia kliniczna.
Ukończyłam całościowe szkolenie w profesjonalnej szkole psychoterapii rekomendowanej przez PTTPB, jest to czteroletnie podyplomowe szkolenie w nurcie poznawczo - behawioralnym w Warszawskim Centrum CBT EDU, aktualnie w procesie certyfikacji,...

Czytaj więcej

Kursy i staże

Kliniczny staż zawodowy odbyłam w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym im. dr B. Hagera w Tarnowskich Górach w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym.

Publikacje

Jak odzyskać spokój?
„stoicyzm – doktryna filozoficzna uznająca za najwyższe i jedyne dobro cnotę rozumianą jako życie zgodne z zasadami rozumu; panowanie nad sobą, równowaga duchowa i niewzruszony spokój” (źródło: Internet, PWN).
Spójrzmy na kontinuum, z jednej strony są; spokój, a z drugiej niepokój, czyli jest to stan, jaki każdy organizm doświadcza w określonym kontekście...

Czytaj więcej

odpowiedzi na pytania (3396)

 • Czy moje objawy mogą pochodzić od kręgosłupa szyjnego czy jakiejś nerwicy?

  Witam, od kilku miesięcy mam następujące objawy: -dzwonienie w uszach -bóle karku, szyji, barków promueniojace w dół pleców oraz w górę do glowy -w lewej ręce słabsze czucie i dretwienie -dziwne bóle głowy i napady goraca -pomimo dobrego snu wstaje zmęczony i ziewam. Lezalem na neurologii, badania TK 2x w normie, rezonans głowy w normie, angiografia w normie, tętnice szyjne ok, okulista ok, laryngolog ok, tarczyca ok, badania krwi w normie za wyjątkiem wątroby- wyszło zapalenie wątroby. Proszę o poradę. Dodam że przed tym wszystkim mialem dużo stresu związanego ze zmianą pracy, pozycja pracy siedząca, dużo czasu spędzam w aucie, zastanawiam się czy mogą to być objawy kręgosłupa szyjnego czy jakiejś nerwicy?
  Mgr Bożena Waluś
  Mgr Bożena WaluśPsycholog
  Witam, wskazana jest dodatkowo konsultacja kardiologiczna oraz zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii w paradygmacie poznawczo - behawioralnym. Pozdrawiam serdecznie
 • Jak poradzić sobie ze smutkiem po stracie przyjaciela?

  Czy to normalne że po stracie przyjaciela cierpie? Otóż mam 23 lata i straciłem przyjaciela. Mianowicie odbił mi dziewczyne i ona wybrała jego a byłem z nią w związku. Po prostu oboje mnie zdradzili a mimo wszystko braluje mi jego. Czy to normalne?
  Mgr Bożena Waluś
  Mgr Bożena WaluśPsycholog
  Witam, "przyjaciel" to ktoś, kto wspiera, przejawia wspólne zainteresowania i podobne poglądy. Okazuje się, że łatwiej jest zdobyć dziewczynę kolegi, niż odnaleźć w tłumie kogoś dla siebie. Na zachowanie innych ludzi nie mamy wpływu, rozumiem, że przeżycie jest bardzo bolesne dla Pana, ponieważ stracił Pan dwie bliskie osoby. Wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć zaistniałą sytuację i poradzić sobie z aktualnym stanem. Pozdrawiam serdecznie
 • Co może oznaczać moje dziwne zachowanie w nocy?

  Dobry wieczór, Dziś mój pełnoletni syn z przerażeniem opowiadał mi ze wczorajszej nocy wstałam z łóżka najpierw poszłam do niego do pokoju szukałam czegoś w szafie. Potem zabrałam swoją kołdrę poszłam do łazienki i zaczęłam przeraźliwie krzyczeć, wołać brata dzieci, Laurę i Gabi. jednocześnie szukałam ich w panice w tej kołdrze. nie reagowałam na to że on chce mnie uspokoić, oczy miałam otwarte ale zimne i nieprzytomne, gdy przestraszony złapał mnie za rękę wyrwałam mu się. po chwili wróciłam do łóżka i zasnęłam. Ja nic nie pamiętam z tej nocy, a wręcz przeciwnie po raz pierwszy od półtora tygodnia ( wtedy ktoś próbował mnie zgwałcić)-przespałam całą noc. Wcześniej zdarzało mi się chodzić po mieszkaniu i przestawiać różne rzeczy typu kubek z szafy, lub karton z dokumentami wyjąć i zostawić na stole. Co mam zrobić aby unikać takich nocnych przygód?
  Mgr Bożena Waluś
  Mgr Bożena WaluśPsycholog
  Witam, zalecana jest konsultacja w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu. Pozdrawiam serdecznie

Potrzebujesz konsultacji?

Zobacz polecanych lekarzy

Umów wizytę

Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej.

ŚR.18.07
CZW.19.07
DZIŚ20.07
ŚR.18.07
CZW.19.07
DZIŚ20.07
 • Mgr Aleksandra Bednarczyk

  Mgr Aleksandra Bednarczyk

  Psycholog
  Konsultacja psychologiczna80,00 zł
  Knurowska 16, Zabrze
  Poradnia Specjalistyczna Grunwaldzka Sp.zo.o.
  loader
 • Mgr Anna Kaźmierczyk

  Mgr Anna Kaźmierczyk

  Psycholog, Psychoterapeuta
  Konsultacja psychologiczna120,00 zł
  Opawska 2/3, Gliwice
  Anna Kaźmierczyk
  loader

Popularne badania

Popularne zabiegi

 • Psychoterapia indywidualna

Leczone choroby