avatar

Mgr Dawid Karol Kołodziej
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Pedagogika, Pedagog, Psycholog, Psychologia
7.4
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10

Dawid Karol Kołodziej to doświadczony ekspert w dziedzinach zdrowia psychicznego, psychologii, pedagogiki i doradztwa. Z dynamiczną osobowością oraz bogatym doświadczeniem w pracy z ludźmi, Dawid wyróżnia się jako wiodący autorytet w projektach związanych z rozwojem osobistym, edukacją, terapią (obejmującą różnorodne przypadki NDIS) oraz zarz...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Warszawska 1/3, BolesławiecPoradnia PTP Bolesławiec
phone+48 733...
mapmarker
Teatralna 6/13, WrocławPoradnia PTP Wrocław
phone+48 733...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (6)

 • Icon

  Ceniony specjalista

  1888 podziękowań od pacjentów na abcZdrowie.pl
 • Icon

  Pomocny specjalista

  2204 odpowiedzi na pytania pacjentów na abcZdrowie.pl
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Pedagog, Bolesławiec
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Pedagog, Wrocław
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Pedagogika, Bolesławiec
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Pedagogika, Wrocław

OPINIE (14)

 • 5 gwiazdek
  10 głosów
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  3 głosy
ŚREDNIA OCEN:4.1
 • Patrycja
  Byłam na terapii online u Pana Dawida. Jest to z pewnością człowiek, który potrafi pomóc i wyciagnąć człowieka z największego dołka. Dzięki niemu zacząłem na nowo żyć i układać sobie życie. Pozdrawiam i polecam jak nikogo innego!
 • Kamil96
  Specjalista na poziomie, ma podejście do człowieka i umie mu pomóc. Także bardzo sympatyczna osoba. Polecam
 • Korneloo19
  Bardzo dobry specjalista, jedyny w swoim rodzaju! Do problemów człowieka podchodzi w sposób indywidualny, a NIE schematyczny! Pozdrawiam Panie Dawidzie :)
 • Ewelina Dom
  Moja terapia u Pana Dawida trwała ok. 2 miesiące. Już po tak krótkim czasie zaszły u mnie ogromne, pozytywne zmiany. Pan Dawid potrafi przestawić myśli na zupełnie inne tory i tym samym sprawić, że człowiek zupełnie inaczej postrzega świat, a napotykane po drodze trudności stają się wyzwaniem, a nie problemem nie do rozwiązania. Nie skupia się na konkretnych sprawach, kłopotach, ale zajmuje się pacjentem w sposób kompleksowy. Dlatego terapia u Niego nie polega na pogawędkach i skarżeniu się na inne osoby, nadał mi po prostu samodzielność. Nauczył mnie kontrolowania swoich myśli, lęków, stresów, niepokoi, i wszystko zaczyna się układać na swoim miejscu :))) Polecam terapię u Pana Dawida serdecznie i dziękuję Mu jeszcze raz za ogromną pomoc!! Warto z czystym sumieniem. Ewelina.
 • malinove
  Przede wszystkim wielki minus za usuwanie negatywnych komentarzy (coś ostatnio sporo ich tu było). Nie wiem również dlaczego mój komentarz odnośnie kwalifikacji Pana Dawida Kołodzieja (a raczej ich braku) do diagnozowania zaburzeń psychicznych i to przez internet został usunięty, naprawdę był niezgodny z regulaminem? Na wszelki wypadek zacytuję Państwa regulamin: "5. Wszelkie odpowiedzi lekarzy lub specjalistów będą redagowane z należytą starannością w oparciu o aktualną, najlepszą wiedzę lekarza lub specjalisty oraz zgodnie z etyką zawodową" Odpowiedzi Pana "specjalisty" nie mają nic wspólnego zarówno z aktualną wiedzą, ani z etyką- przypominam również, że przywłaszczanie stopnia naukowego, którego się nie posiada (w tym przypadku magistra) jest wykroczeniem z art. 61 § 1 k.w.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA (2204)

ZDJĘCIA

  ZOBACZ TAKŻE

  Popularne badania
   Popularne zabiegi
    TU JESTEŚ:

    Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

    DOŁĄCZ DO NAS

    Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej