avatar

Lek. Ewelina Lieber
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
IconZaufany specjalista

Lek. Ewelina Lieber jest ginekologiem. W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest w trakcie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii.

Zawodowo związana z Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińske...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
ul. Zawiszy Czarnego 7A, KatowiceZOZ "EPIONE II"
mapmarker
ul. Edukacji 102., TychyPORADNIE SPECJALISTYCZNE MEGREZ

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Tychy
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Katowice

OPINIE

KURSY I STAŻE (5)

 • XVI Międzynarodowa Sympozjum Studentów i Młodych Lekarz z zakresu Chirurgii i Innych Specjalności Zabiegowych, 11-13 kwietnia 2014, Ustroń - 2 prace prezentowane na sesji chirurgicznej.
 • VIII Międzynarodowa i LII Międzywydziałowa Konferencja Naukowa Studentów Uczelni Medycznych organizowana przez Studenckie Towarzystwo Naukowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, 16-17 maja 2013, Katowice.
 • IX Międzynarodowa i LIII Międzywydziałowa Konferencja Naukowa Studentów Uczelni Medycznych organizowana przez Studenckie Towarzystwo Naukowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, 22-23 maja 2014, Katowice.

PUBLIKACJE (2)

 • Early and long-term oucome of the kidney graft, procured from a multiple organ donor of a kidney donor. Transplantation Proceedings. (współautor).
 • The effect of the second warm ischemia time and its components on the early and long-term kidney graf function. Transplantation Proceedings. (współautor).

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej