avatar

Dr n. med. Grzegorz Południewski
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekolog, Ginekologia
0.3
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
IconZaufany specjalista

Dr n. med. Grzegorz Południewski jest ginekologiem.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Krucza 6/14, WarszawaGrzegorz Południewski

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (4)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  14 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Warszawa
 • Icon

  14 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekologia, Warszawa

OPINIE (9)

 • 5 gwiazdek
  9 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Lennka
  Z doktorem Grzegorzem Południewskim konsultowałam się, kiedy miałam problemy z zajściem w ciążę. Okazało się, że w moim wypadku nie było to na szczęście nic poważnego, ale doktor dał mi dużo pozytywnej energii i siły do dalszej walki :) Polecam go gorąco :))))))
 • Lena_T.
  Jak tylko trafiłam do niego ze swoją ciążą doatałam nr telefonu z którego mogłam skorzystać w razie nagłej sytuacji.zdarzyło mi się do niego dzwonić i zawsze uzyskiwalam konkretną odpowiedź i radę. Jak zapadłam na cukrzycę ciążowoą bardzo mi pomógł. Poród zakończył się cesarką która została swietnie przeprowadzona bez komplikacji i powikłań. A blizny proawie nie widać. wspaniały lekarz i człowiek. Polecam.
 • werka.w.
  Dr Południewski jest znakomitym specjalistą. Ceny jak na warszawę ma naprawdę przystępne chociaż za jeo usługi zawse zapłace tyle co zarząda… bardzo mi pomógł się pozbierać po poronieniu i poprowadził wzrocowo kolejną ciążę. Jest super.
 • Karolona
  wspaniały pan doktor.mogę go szczerze polecić.jest wrażliwy na problemy kobiety i empatyczny.zawsze uśmiechnięty i miluy.rzeczowo wszystko wyjasnia.zawsze polecam go wszystkim znajomym i wszystkie chwalą.
 • Pawełek i ja
  Zanim trafiłam do dr Południeskiego odwiedziłam wiele klinik niepłodności gzdie zostawiłam kupę pieniedzy bez uzyskania żadnych wymiernych efektów kuracji. Wkońcu jak kobiecie zależy na dziecku zrobi wszystko żeby je mieć. Pod opieką dr Poludniewskiego zaszłam w ciążę już po 1 inseminacji.... a inni lekarze skazywali mnie już na in vitro na które z restzą i tak nie było mnie stać. zaczęłam poważnie myśleć o adopcji aż pewnego dnia usłyszałam o dr Południewskim i postanowiłam sprawdzić… A tu USG i rosnące HCG... nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Prowadził mnie pzrez cały poród i utwierdzał w przekonaniu że się uda. I udało się. Pozdrawiam panie doktorze i dziękuję:)

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZOBACZ TAKŻE

Popularne zabiegi ginekologiczne
Leczone choroby ginekologiczne
TU JESTEŚ:

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej