avatar

Lek. Grzegorz Świsulski
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ortopeda
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
UMÓW WIZYTĘ

Ortopedia i traumatologia

0 - 100 lat

mapOrtopedia i traumatologia
od 150 zł
icon
SALUS CENTRUM MEDYCZNE SP. ZO.O. KŁODZKO Kusocińskiego 3a, Kłodzko

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Płatność na miejscu
loader

CENNIK USŁUG (1)

Ortopedia i traumatologia
od 150
Płatność na miejscu
OTRZYMASZ:
Bezpłatne przypomnienie o wizycie
Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

OPINIE (8)

 • 5 gwiazdek
  7 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.5
 • Omrok temu
  Najlepszy lekarz. Podejście profesjonalne, ogromna wiedza i zaangażowanie. Kolano wyleczone, w końcu po wielu latach, kiedy inni lekarze odsyłali mnie do aptek po ketonal. Artroskopia przeprowadzona w idealnych warunkach, bez obaw o negatywny skutek. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem każdemu.
 • J-A-N
  Pan doktor przeprowadzał mi rekonstrukcję ACL po urazie, którego doznałem podczas jazdy na nartach. Dopiero zabieg, który wykonał pan doktor pomógł mi w odzyskaniu pełnej sprawności w kolanie. Jestem mu naprawdę wdzięczny!
 • Patrycja6
  Polecam tego lekarza - jest fajunym ortopedą, ze świetnym podejściem do pacjenta i olbrzymią wiedzą w zakresie leczenia różnych urazów. Ja się z pewnością do niego wybiorę, chociaż mam nadzieję, że nie będę musiała :)
 • Bartosz Krasowski
  Beznadziejny lekarz. Zrobił mi rekonstrukcję ACL prawego kolana nie zlecając wcześniej rehabilitacji przygotowującej moją nogę do zabiegu przeszczepu więzadła. Przed przystąpieniem do zabiegu miałem stan zapalny w kolanie, deficyt wyprostu, i tylko niecałe 20 stopni zgięcia, oraz zanik mięśni uda. Po operacji miałem ostre stany zapalne w kolanie a rehabilitacja pomimo systematyczności wykonywanych ćwiczeń nie przyniosła należytych efektów. Po operacji doktor Świsulski nawet nie chciał wypisać mi skierowania na rehabilitację poszpitalną. Na wizytach kontrolnych nie wykazywał kompletnie żadnego zainteresowania stanem mojego kolana, bagatelizował stany zapalne dolegliwości bólowe, oraz brak postępu w rehabilitacji. Szkoda że teraz dopiero wiem że najpierw powinienem odbudować mięśnie uda, przywrócić ruchomość w kolanie oraz zaleczyć stan zapalny a dopiero potem należy przeprowadzić tak poważny zabieg jakim jest rekonstrukcja acl. I teraz nasuwa mi się pytanie. Skoro jest takim dobrym lekarzem to czemu popełnił w moim wypadku tak kardynalne błędy i czemu podchodził do mojej osoby z taką niedbałością i nonszalancja oraz brakiem zainteresowania? Przecież to pan Świsulski jako lekarz ortopeda traumatolog powinien wiedzieć lepiej jakie kroki podjąć żeby przywrócić zdrowie pacjentowi. Jestem prawie trzy lata od operacji i do dzisiaj mam deficyt wyprostu, ponad 90 stopni zgięcia w kolanie, i spory ubytek masy mięśniowej,oraz rozmiękczenie i zwyrodnienie chrząstki w każdym elemencie kolana( co jest efektem stanów zapalnych). Co spowodowało u mnie dalsze problemy z prawym biodrem i lewym kolanem z powodu przeciążeń. A jeśli chodzi o sposób bycia i szacunek do pacjenta ze strony pana Świsulskiego, to zostawię to bez komentarza. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.
 • kalka dw
  Warto się wybrać do pana doktora, gdyż jest specjalistą w każdym calu. Do tej ejst szalenie miłym człowiekiem, zawsze uśmeichniętym i wyrozumiałym. Stawiam ogromny pozytyw!

NADAL NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

Umów wizytę w 2 minuty!Ponad 44 tysiące sprawdzonych lekarzyWolne terminy nawet dziś!

POTRZEBUJESZ POMOCY W UMÓWIENIU WIZYTY DO LEKARZA?

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą z propozycją dogodnego terminu
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.