avatar

Mgr Irena Mielnik-Madej
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Psycholog
9.4
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

WYRÓŻNIONY ZA:

Icon

100% pozytywnych opinii

wdb Bardzo ważny artykuł. Rozumiem, że służyć ma przede wszystkim rozpowszechnianiu...
UMÓW WIZYTĘ
Icon

2 osoby oglądają tego lekarza

mapKonsultacja psychologiczna
170 zł
icon
Irena Mielnik-Madej PsychologStarowiślna 83/6, Kraków

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Sposoby płatności:
Płatność na miejscu
SOB.08.12
NIEDZ.09.12
DZIŚ10.12
JUTRO11.12
ŚR.12.12
CZW.13.12
PT.14.12
loader
mapKonsultacja psychologiczna
170 zł
icon
Irena Mielnik-Madej PsychologCzarnowiejska 3/1, Kraków

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Sposoby płatności:
Płatność na miejscu
SOB.08.12
NIEDZ.09.12
DZIŚ10.12
JUTRO11.12
ŚR.12.12
CZW.13.12
PT.14.12
loader

CENNIK USŁUG (2)

Konsultacja psychologiczna
170
Konsultacja psychologiczna dla par
240
Sposoby płatności:
Płatność na miejscu
OTRZYMASZ:
Bezpłatne przypomnienie o wizycie
Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

OPINIE (15)

 • 5 gwiazdek
  15 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Ewa22 dni temu
  Sesje terapeutyczne z Panią Ireną były dla mnie bardzo wzruszające bo opowiedziałam zupełnie obcej osobie rzeczy o których nigdy nikomu wcześniej nie powiedziałam. Ułatwieniem mówienia o sobie podczas wizyt była osoba Pani Ireny a atmosfera, którą tworzyła pozwalała na mówienie o najbardziej wstydliwych rzeczach bez ryzyka bycia ocenianą, niezrozumianą, krytykowaną. Często udawało mi się słyszeć, że właśnie tak mam prawo się czuć i nie ma nic w tym złego - to samo już pomogło mi zaakceptować wiele rzeczy i lepiej się poczuć. Jestem pewna, że Panią psycholog Irenę chciałabym polecić każdemu kto chciałby zostawić traumatyczną przeszłość za sobą. Mam nadzieję, że komentarz oddaje moją wdzięczność za pomoc i zaangażowanie pani Ireny. Polecam bardzo!
 • Juliamiesiąc temu
  Pani Irena Mielnik-Madej jest niezwykle profesjonalnym doświadczonym psychologiem, biegle poruszającym się w obszarze rozwoju osobistego jak i biznesowego oraz duchowego. Przy tym bardzo empatyczną, ciepłą i nieoceniającą osobą. Prowadzi terapię z ogromnym wyczuciem; daje pacjentowi czas i przestrzeń na zmierzenie się ze swoimi problemami. Cenię Panią Irenę za niezwykle holistyczne podejście do człowieka, zawsze potrafi ująć sprawę i pokazać szersze uwarunkowania. Przeszłam z Panią Ireną wiele trudnych momentów w swoim życiu i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki spotkaniom z nią, udaje mi się przez zmiany przechodzić tak dobrze, jak tylko jest to możliwe. Nie zakończyłam jeszcze swojej terapii. Z każdej sesji wychodzę z poczuciem, że coś przepracowałam i z większym zrozumieniem siebie. Zauważam obszary jakim mam się przyglądać i na co być uważna. Gorąco polecam Panią psycholog Irenę wszystkim, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie.
 • Olgamiesiąc temu
  Pani Irena to bardzo wykwalifikowana osoba, posiadająca ogrom wiedzy specjalistycznej ale także życiowe podejście do wielu spraw. Pani psycholog inspiruje i motywuje do samodzielnej pracy, trzeba powiedzieć, że wzbudza od razu zaufanie, potrafi motywować i też wymagać. Otworzyła mi oczy na wiele problemów, z których istnienia nie zdawałam sobie sprawy. Potrafi dzielić się swoją wszechstronną wiedzą i doświadczeniem. Godzina sesji z Panią Ireną mija tak szybko i zostaje czekanie na następną. Bardzo polecam psycholog Panią Irenę.
 • Kazimierzmiesiąc temu
  Pani Irena to psycholog budząca zaufanie od pierwszego spotkania, łącząca w sobie cechy znakomitego specjalisty oraz ciepłej i jednocześnie silnej i zaradnej osoby potrafiącej dawać przykład samą sobą. Ma niestandardowe podejście do ludzi i ich problemów tak że można przed nią się otworzyć bez obaw i zawstydzenia że będzie się ocenianym czy krytykowanym. Wykazuje zrozumienie nawet w sprawach które można nazwać "tabu" i można śmiało z nią o tych sprawach rozmawiać. Ma zawsze jakieś rozwiązanie. Dzięki niej zamiast się zamartwiać realizuję dziś krok po kroku swoje marzenia!
 • Zofia2 miesiące temu
  Długo zastanawiałam się nad wyborem zaufanego i mądrego psychologa. Przeczytałam artykuły napisane przez Panią Irenę Mielnik-Madej, jak również rzetelne odpowiedzi na pytania pacjentów, których Pani Irena udzieliła Pro publico bono, ponad 4630. W/w przekonały mnie do decyzji, o osobistej konsultacji oraz współpracy z Panią Ireną. Dzięki empatii, szacunkowi, zrozumieniu, profesjonalizmowi, nie ocenianiu, a przede wszystkim otwartemu umysłowi Pani Ireny, miałam łatwość otwarcia się oraz mówienia o tym, co dla mnie było trudne i z czym tak trudno było mi się pogodzić. Dzięki pracy terapeutycznej nabyłam łatwość w akceptacji tego, na co nie miałam wpływu. Zrozumiałam, że to ja mam wpływ na siebie i na swoje życie. Efekty mojej współpracy z psychologiem i terapeutą Ireną Mielnik-Madej zauważam sama, moi bliscy, co jest najlepszą rekomendacją. Panią Irenę wyróżnia entuzjazm i pozytywna osoba, ale i to, że problem traktuje jako wyzwanie, które służy do poprawy jakości życia. Przede wszystkim słucha, nie dziwi się i inspiruje. Mogę powiedzieć, że nie ma dla Pani Ireny tematów tabu. Chciałabym, by moje słowa zachęciły innych do skorzystania z usług psychologicznych, terapeutycznych, rozwojowych u Pani Ireny Mielnik-Madej, którą ogromnie polecam.

ZOBACZ TAKŻE

Popularne badania psychologiczne
Popularne zabiegi psychologiczne
 • Terapia w Konwencji Gestalt
 • Racjonalna Terapia Zachowania
 • Zabiegi Relaksacyjne
 • Regresing
Leczone choroby psychologiczne
TU JESTEŚ:

NADAL NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

Umów wizytę w 2 minuty!Ponad 44 tysiące sprawdzonych lekarzyWolne terminy nawet dziś!

POTRZEBUJESZ POMOCY W UMÓWIENIU WIZYTY DO LEKARZA?

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą z propozycją dogodnego terminu
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.