avatar

Lek. Iwona Bochenek
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Internista
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

WYRÓŻNIONY ZA:

Icon

100% pozytywnych opinii

Ulka Doskonała specjalistka która potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej opornym pacj...
UMÓW WIZYTĘ

Interna (wł. choroby wewnętrzne)

18 - 100 lat

mapInterna (wł. choroby wewnętrzne)
od 160 zł
icon
Centrum Medyczne Grupa LUX MED Warszawa - Park Postępu 21CPOSTĘPU 21C, Warszawa

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Płatność na miejscu
loader

CENNIK USŁUG (1)

Interna (wł. choroby wewnętrzne)
od 160
Płatność na miejscu
OTRZYMASZ:
Bezpłatne przypomnienie o wizycie
Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

OPINIE (5)

 • 5 gwiazdek
  4 głosy
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:4.8
 • fendel
  Dr Iwona Bochenek jest osobą kompetentną i wykształconą. Zawsez komplesowo bada i leczy pacjentów a jej diagnozy są idealnie poprawne. Bardzo przejmuje się chorobami pacjentów czasem mam wrażenie że jest zasmucona bardziej niż ja. W bardzo jasny sposób tłumaczy co i jak i jest konkretna – nic nie tuszuje ani nie umniejsza powagi sytuacji a przy tym zachowuje takt i straszy. Pierwszy raz mam taki dobry kontakt z lekarzem.. Najwyższy poziom leczenia i „obsługi”!
 • Ulka
  Doskonała specjalistka która potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej opornym pacjentom że dwie tabletki przed snem ich nie wyleczą.bardzo starannie dobiera leki i niczego nie bierze się bez potrzeby. Na plus jest także fakt że stara się znaleźć przyczynę przypadłości i się z nią uporać a nie tylko pozbyć się objawów. Jestem bardzo miel zaskoczona profesjonalizmem pani doktor Bochenek!
 • Eureka
  Świetna lekarka. Poświęca każdemu pacjentowi duzo czasu żeby jak najlepiej poznać jego sytuację. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad lekarski i pozwal asię wypowiedzieć pacjentowi. Żadna z moich wizyt u pani doktor nigdy nie trwała 5 minut tylko tyle ile potrzeba w danej sytuacji. Dzięki jej dobrej diagnozie i szybkiemu działaniu znów jestem zdrową wesołą kobietą. Tak a propos pani doktor tez poczucia humoru ie brak! ;) myślę że to prawdziwy lekarz z powołaia.
 • wenus37
  Pani doktor zrobiła na mnie pozytywne wrazenie swoją wiedzą i wrażliwością. Posiafa ogromne doświadczenie i wiedzę nie tylko z interny ale wileu innych sfer medycyny co nieraz udowadniała podczas konsultacji. Jest bardzo dokłądna jezeli chodzi o badania i ich analizę,a pozytywnym nastawieniem potrafi zarazić i pacjenta. Super lekarka:)
 • I.N.
  U dr Bochenek lecze się już praiwe 10 lat i nie zamierzam jej zamieniać. To najmilsza i najbardziej kompetentna osoba z jaką miałam do czynienia. Nie traktuje pacjenta jako chorobą tylko jako całego, kompletnego człowieka;) z uczuciami i rozumem. Dlatego oprócz leczyć ciało leczy też duszę… z agbinetu wychodzę zawsze uspokojona i zadowolona. Zanim pierwszy raz zjawiłam się u dr Bochenek leczyłam się u pani doktor która nie potrafiła zdiagnozować co mi dolega ani pomóc w żaden wymierny sposób. Do dr Bochenek trafiłam z polecenia i już na pierwszej wiycie domyśliła się co jest grane. Potem w badaniach teaz się potwierdziła i podjęłyśmy lecznie zakończone sukcesem. Od tamtej pory nie chodze już do żadnych onnych specjalistów bo i po co jak dr Bochenek jest najlepsza.

NADAL NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

Umów wizytę w 2 minuty!Ponad 44 tysiące sprawdzonych lekarzyWolne terminy nawet dziś!
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.