avatar

Dr hab. n. med. Jacek Tomaszewski
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekolog, Onkolog ginekologiczny
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista

Dr hab. n. med. Jacek Tomaszewski jest specjalistą II st. w zakresie położnictwa i ginekologii oraz specjalistą w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Zajmuje się również uroginekologią.

W 1996 roku zdobył tytuł doktora nauk medycznych na Akademii Medycznej w Lublinie.

Pracuje na Oddziale Ginekologii Operacyj...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Czysta 3, KrasnystawCentrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.
mapmarker
Radziwiłłowska 5, LublinCentrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (6)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Lublin
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Krasnystaw
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Onkolog ginekologiczny, Lublin
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Onkolog ginekologiczny, Krasnystaw

OPINIE (4)

 • 5 gwiazdek
  4 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Beata Górarok temu
  Serdecznie polecam pana docenta Jacka Tomaszewskiego. Lekarz - Człowiek. Z ogromną kompetencją, fachową wiedzą i wysoką  kulturą osobistą. Doktor z powołania, który podczas wizyt i badań wprowadził przyjazną atmosferę eliminując mój stres. Pan docent z troską, zainteresowaniem oraz zaangażowaniem pochylił  się nade mną. Do pana docenta trafiłam z nieokreślonym bólem w prawym boku w okolicach narządów płciowych. Przedstawiłam doktorowi pełną dokumentację ze szpitala, w którym wcześniej przebywałam  oraz bieżące wyniki badań. Po wnikliwej i rzetelnej analizie dokumentów medycznych pan docent od razu przeszedł do  badań. Jestem pod wrażeniem szybkiego działania lekarza. Z cierpliwością, precyzyjnie, delikatnie i taktownie przeprowadził  badania ginekologiczne i rzeczowo zinterpretował ich wyniki.  Następnie zlecił i wykonał  laparoskopię i histeroskopię. Pan docent z ogromną wiedzą medyczną,  wykazując się niezwykłym profesjonalizmem, życzliwością, skrupulatnie przekazał informację o stanie mojego zdrowia. Zrozumiale nakreślił dalsze etapy i sposoby leczenia jakim będę poddana.Odnosił się do mojej osoby z dużym szacunkiem. Przebywając na II Odziale Ginekologii Onkologicznej COZL  byłam świadkiem jak pan docent jest permanentnie zainteresowany stanem mojego zdrowia. Możliwość bezpośrednich rozmów z doktorem sprawiała poczucie ciągłej opieki medycznej. Pozytywnie  zaskakiwał swoją troską i pamięcią o mnie . Potrafił profesjonalnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Świadczy to o dużej klasie lekarza!  Pan docent posiada dar bardzo dobrego nawiązywania kontaktu z chorym.  Wielkie słowa uznania i szacunek za styl wykonywania zawodu. Panie Docencie z serca dziękuję za okazaną fachową pomoc, dotychczasową opiekę,  holistyczne podejście, poświęcony czas oraz przywrócenie wiary w dobrych lekarzy! Jest Pan Wielki! Życzę dalszych sukcesów! Beata Góra
 • Dorota B.
  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, na wszystkie pytania otrzymałam odpowiedź. Gorąco polecam
 • Marzanna S
  Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy tego Lekarza. Operacja laparoskopowa przebiegła bardzo sprawnie, wszystko było wykonane profesjonalnie, informacje jakie uzyskałam były dla mnie jasne. Lekarz z cierpliwością( pomimo, że był zmęczony i spieszył się odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości) Jego wiedza i doświadczenie dają pacjentce poczucie bezpieczeństwa. Jestem mu bardzo wdzięczna i polecam każdej pacjentce, która ma problemy z mięśniakami.
 • Caligaria
  świetny ginekolog! jak mieszkałam podczas studiów w Lublinie byłam u niego kilka razy. Wykrył u mnie nadżerkę a potem sam przeprowadził zabieg jej zamrażania. bardzo ale to bardzo kulturalny człowiek, obyty, mądry i inteligentny. zawsze delikatny i ostrożny. Szczerze polecam!!

PUBLIKACJE (3)

 • Aktywność hormonalna komórek zrebu endometrium kobiety in vitro, praca doktorska, Akademia Medyczna w Lublinie, 1996.

 • Tomaszewski J. Doustna tabletka antykoncepcyjna zawierająca drospirenon - opis przypadków. (Oral contraceptive pills containing drospirenone - a case report.), Medycyna faktów, 2016 vol. 9 nr 1, s. 74-78, artykuł w czasopismie.

 • Monist M., Bartuzi A., Olcha P., Tomaszewski J., Kulik-Rechberger B., Rechberger T. Wskazania ginekologiczne do hospitalizacji dziewczynek i młodych kobiet - postępowanie w wybranych przypadkach klinicznych. (Indications for hospitalization of young girls and adolescent girls - clinical work-up in the selected cases.), Ginekologia Polska, 2015 vol. 86 nr 1, s. 53-61, artykuł w czasopismie.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZDJĘCIA

  ZOBACZ TAKŻE

  Popularne badania ginekologiczne

  -

  Popularne zabiegi ginekologiczne

  -

  Leczone choroby ginekologiczne

  -

  TU JESTEŚ:
  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.