Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej.

Mgr Justyna Piątkowska

Mgr Justyna Piątkowska

Seksuolog, Psycholog
Gdynia, pomorskie
 • 36224
  punkty za aktywność
 • 4629podziękowań za odpowiedzi
 • 5382udzielone odpowiedzi
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Seksuolog, Gdynia
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Psycholog, Gdynia

Umów wizytę

Ten lekarz nie ma jeszcze możliwości umawiania wizyt przez internet.

 • Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Dobre RozmowyŚląska 21/214, Gdynia
  tel: 887 138 ...

  W tej placówce nie można jeszcze umówić wizyty przez internet.

 • O mnie
 • Odpowiedzi dla pacjentów (5382)
 • Opinie (4)
  średnia:

Mgr Justyna Piątkowska jest specjalistką w zakresie psychologii, a także seksuologii. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej „Dobre Rozmowy”, które znajduje się przy ulicy Śląskiej w Gdyni. Mgr Justyna Piątkowska ponadto jest ekspertem i redaktorem portali internetowych o tematyce psychologiczno-seksuologicznej, a także członkiem Polskiego...

Czytaj więcej

Kursy i staże

 • "Psychotraumatologia"
 • "Psychodietetyka"
 • "Terapia par i małżeństw w nurcie psychoterapii systemowej"
Czytaj więcej

Publikacje

Informacja o publikacjach dostępna na stronie internetowej www.dobre-rozmowy.pl.

odpowiedzi na pytania (5382)

 • Dlaczego nie mam ochoty na seks pomimo szczęśliwego związku?

  Nigdy szczególnie nie czułam popędu seksualnego. Masturbowałam się czasami, najczęściej przed miesiączką, ale nigdy nie było pociagu do żadnej osoby, nawet kiedy się zakochiwałam. Dziś mam 25 lat, chłopaka który zgadza się na brak seksu, ale nurtuje mnie ten temat. Czuję, jakbym chciała rozwiązać problemy w związku, które czasem są przez brak stosunków *choć są łagodne mimo 2 lat zwiazku), ale nie chciałabym zacząć uprawiać seksu. Co mam zrobić w tej sytuacji?
  Mgr Justyna Piątkowska
  Mgr Justyna PiątkowskaSeksuolog, Psycholog
  Dzień dobry! Wspomina Pani, że nurtuje Panią temat swojej seksualności oraz z powodu braku współżycia w związku pojawiają się jakieś problemy, które Pani z tym łączy. To wskazówki do tego, że warto skonsultować się z terapeutą, aby zgłębić te tematy. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby lepiej zrozumieć Państwa sytuację. Pozdrawiam!
 • Jak kontrolować własne myśli i emocje?

  Mam od kilku miesięcy wyraźny problem z koncentracją, kontrolą myśli i emocji. Często jak próbuję się skupić na jednej czynności to zaraz myslę o drugiej. Np. jak czytam jakąś książkę nawet na temat który mnie interesuje w miare to myslę o zupełnie innych rzeczach. To był dosyć banalny przykład. Ale często w najprostszych czynnościach się gubię, głównie przez ten brak skupienia. Nawet jak mocno chcę się skupić na jakieś czynności to zaraz odbiegam myslami gdzie indziej. Często nie pamiętam gdzie położyłem jakąś rzecz 3 minuty temu albo nie pamiętam tego co powiedziałem ok 30 s temu! Nie potrafię zapanować do końca nad myślami. Często chcę przestać o czymś myśleć i przekierować je na inną kwestię, ale jest strasznie często. Sprawa również kiepsko ma się z emocjami. Nie potrafię nad nimi zapanować. Często jak jestem w jakieś euforii to kompletnie nad niczym nie mogę się skupić przez nawet pół dnia, np. po meczach piłkarskich, jakimś sukcesie itd. O ile sama euforia jest przyjemna o tyle jak są te negatywne emocje to jest już znacznie gorzej. Odwołując się do powyższych przypadków, to właściwie wszystko wzięło się od wyidealizowania przeze mnie jednej dziewczyny, której kompletnie nie znam i nigdy z nią nie gadałem. Fantazjowałem i rozmyślałem o niej godzinami oraz szukałem w sieci wszelkie możliwe informacje na jej temat. Przez to miałem strszne huśtawki nastrojów oraz stany przygnębienia spowodowane brakiem zainteresowania ze strony tej osoby. Teraz już tego wewnętrznego rozbicia, żalu nie mam, choć zdarza się jak wracam myślami do tej sytuacji to czuję lekki niepokój, ale nie jest to to samo. Myślę, że w miarę opisałem te przypadki, teraz chciałem zadać kilka kluczowych pytań odnosnie moich problemów. Na wstępie dodam, że sprawe z tą dziwczyną już wewnętrznie rozwiązałem. Zrozumiałem, że była to lekka obsesja na punkcie moich fantazji i tyle. Gorzej jest z tą koncentracją i panowaniem nad myślami. Bo to właśnie przez brak kontroli myśli i emocji wpakowałem w siebie w te stany niepokoju i obsesji na punkcie tej osoby. Chciałem się zapytać która droga rozwiązania problemu będzie słuszna. Wizyta u psychiatry i stosowanie jakiś środków na koncentrację czy może tak zwana terapia poznawczo behawioralna? Czy jest szansa żeby odbywać taką terapię na fundusz zdrowia? Bo prywatnie jest strasznie droga. Jedna sesja około 150 zł, a sesji jest około 20 czyli 3000 zł. Jak najlepiej w tej sytuacji postąpić?
  Mgr Justyna Piątkowska
  Mgr Justyna PiątkowskaSeksuolog, Psycholog
  Dzień dobry! Zarówno konsultacje i leczenie psychiatryczne, jak i konsultacja i leczenie psychoterapeutyczne jest refundowane. Może Pan zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście. Pozdrawiam!
 • Co mogą znaczyć problemy z popędem seksualnym?

  Witam, mam 20 lat i pewien "problem". Nie odczuwam popędu seksualnego. W czasie stosunku nie odczuwam praktycznie nic. Po zmianie partnera to samo. Ginekolog nie stwierdził odchyłów, badania krwi wszystkie w normie. Co to moze byc? Pytam z ciekawoaci ponieważ taki brak popędu absolutnie mi nie przeszkadza.
  Mgr Justyna Piątkowska
  Mgr Justyna PiątkowskaSeksuolog, Psycholog
  Dzień dobry! Przyczyn może być bardzo wiele. Każdy człowiek i każda historia jest inna. Zachęcam do lektury licznych artykułów na ten temat, a jeśli chciałaby Pani głębiej przeanalizować własną historię, cechy swojej osobowości i seksualności - do konsultacji z psychologiem. Pozdrawiam!
0

  Popularne badania

  • Ocena cech osobowości i zaburzeń osobowości

  Popularne zabiegi

  Leczone choroby