Mgr Justyna Piątkowska

Mgr Justyna Piątkowska

Seksuolog, Psycholog
Gdynia, pomorskie
 • 35654
  punkty za aktywność
 • 4239podziękowań za odpowiedzi
 • 5346udzielonych odpowiedzi
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Seksuolog, Gdynia
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Psycholog, Gdynia

Umów wizytę

Ten lekarz nie ma jeszcze możliwości umawiania wizyt przez internet.

 • Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Dobre RozmowyŚląska 21/214, Gdynia
  887 ...

  W tej placówce nie można jeszcze umówić wizyty przez internet.

 • O mnie
 • Odpowiedzi dla pacjentów (5346)
 • Opinie (4)
  średnia:

Mgr Justyna Piątkowska jest specjalistką w zakresie psychologii, a także seksuologii. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej „Dobre Rozmowy”, które znajduje się przy ulicy Śląskiej w Gdyni. Mgr Justyna Piątkowska ponadto jest ekspertem i redaktorem portali internetowych o tematyce psychologiczno-seksuologicznej, a także członkiem Polskiego...

Czytaj więcej

Kursy i staże

 • "Psychotraumatologia"
 • "Psychodietetyka"
 • "Terapia par i małżeństw w nurcie psychoterapii systemowej"
Czytaj więcej

Publikacje

Informacja o publikacjach dostępna na stronie internetowej www.dobre-rozmowy.pl.

odpowiedzi na pytania (5346)

 • Co może oznaczać masturbacja podczas snu?

  Witam. Co jakis czas wraz z moim partnerem podczas snu robimy sobie dobrze nawzajem. Jest to nie do końca świadome. Dopiero rano uświadamiamy sobie co Zeobilismy. Czy ktos moze wytłumaczyć co jest przyczyna takiego zachowania?
  Mgr Justyna Piątkowska
  Mgr Justyna PiątkowskaSeksuolog, Psycholog
  Dzień dobry! Nasuwającą się definicją jest somnambulizm i seksomnia (tzw. zespół Morfeusza). Są to jednak zjawiska stosunkowo rzadkie, a tym bardziej jest mało prawdopodobne, aby dotyczyły one obojga Państwa jednocześnie. Elementem zespołu Morfeusza jest także nie pamiętanie po obudzeniu się zdarzeń, które miały miejsce podczas snu. Konieczny jest więc dłuższy kontakt i osobista rozmowa oraz zebranie większej ilości informacji dot. Państwa ogólnego stanu zdrowia, cech osobowości, nawyków i dotychczasowych doświadczeń seksualnych, stopnia świadomości i kontroli podobnych zachowań itp. Pozdrawiam!
 • Czy normalne jest, że mężczyźnie nie staje na skutek bodźców wzrokowych?

  Czy normalnym jest, że mężczyźnie nie staje na wskutek bodźców wzrokowych/węchowych, a dopiero przy pomocy kobiety? Czytałem, że niektórzy tak po prostu mają, ale chciałbym wiedzieć, czy rzeczywiście tak jest.
  Mgr Justyna Piątkowska
  Mgr Justyna PiątkowskaSeksuolog, Psycholog
  Dzień dobry! Każdy człowiek i każda historia jest inna. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby lepiej zrozumieć sytuację konkretnego mężczyzny. Może być to zjawisko naturalne, charakterystyczne dla danej osoby, ale też np. objaw uzależnienia od masturbacji, pornografii i w związku z tym osłabienie wrażliwości na inne bodźce, występujące podczas klasycznego współżycia. Pozdrawiam!
 • Co może oznaczać osłabienie i otyłość u 21-latka?

  Witam, mam takie pytanie. Jestem dosyć młodą osobą tj. 21 lat. Z powodu chęci rozpoczęcia diety, zrobiłem sobie podstawowe badania, z których wyszło mi zbyt duży poziom Anty-TPO. Endokrynolog stwierdził, że na razie nie ma problemów z tarczycą i nie trzeba nic robić w tym kierunku, lecz stwierdził badania poziomu testosteronu, który wyszedł moim zdaniem dosyć kiepsko jak na mój wiek: 296,3 ng/dl a zakres jest 249-836 I objawy typu otyłość, osłabienie, zmniejszona chęć do bliskości, apatia i zmniejszona koncentracja.
  Mgr Justyna Piątkowska
  Mgr Justyna PiątkowskaSeksuolog, Psycholog
  Dzień dobry! Trudno ocenić Pana sytuację bez osobistego kontaktu i większej ilości informacji. Należy kontynuować diagnostykę i stałą kontrolę lekarską. Jest możliwe, że przyczyną i wspólnym mianownikiem wszystkich objawów jest otyłość, która może powodować obniżony nastrój, apatyczność, trudności koncentracji itp. Tłuszcz brzuszny nie jest obojętny hormonalnie, może wiązać się z obniżeniem poziomu testosteronu. Jest też jednak możliwe, że pierwotne zaburzenie jest inne, a otyłość jest jego efektem. Pozdrawiam!

Badania

 • Ocena cech osobowości i zaburzeń osobowości

Leczone choroby