Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej.

Dr n. med. Krzysztof Barnyk

Dr n. med. Krzysztof Barnyk

Okulista
Szczecin, zachodniopomorskie
 • 379
  punktów za aktywność
 • 159podziękowań za odpowiedzi
 • 44udzielone odpowiedzi
 • 3
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Okulista, Szczecin

Umów wizytę

Ten lekarz nie ma jeszcze możliwości umawiania wizyt przez internet.

 • Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów „MEDICUS”Plac Zwycięstwa 1, Szczecin
  tel: 91 433 3...

  W tej placówce nie można jeszcze umówić wizyty przez internet.

 • O mnie
 • Odpowiedzi dla pacjentów (44)
 • Opinie

Dr n. med. Krzysztof Barnyk jest wykwalifikowanym specjalistą w zakresie chorób oczu. Przyjmuje swoich pacjentów w Szczecinie w Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów „Medicus”, w Poradni Okulistycznej w Świnoujściu, a także w gabinecie lekarskim, który mieści się w Warzymicach przy ulicy Dębowej 9⁄1.

odpowiedzi na pytania (44)

 • Przyczyny pulsowania i drgania oczu

  Witam, od jakiegoś czasu często czuję pulsowanie w prawym oku oraz drganie powieki. Jest to dosyć nieprzyjemne uczucie jak się domyślam związane z ciśnieniem. Jaka może być przyczyna? Czy to jedynie trik, na który nie ma lekarstwa? A może jest to spowodowane stresem, zdenerwowaniem lub może są inne przyczyny takich objawów? Czy powinnam wykonać badania? Jeżeli tak, to jakie? Pulsowanie i drganie powieki jest dość denerwujące, szczególnie gdy jestem wśród ludzi. Mam wówczas wrażenie, że każdy to widzi, jednak jak podchodzę do lustra i oglądam twarz, to tak jakby nie było to widoczne. Jednak wyraźnie czuję ten objaw. Proszę o pomoc, bo nie wiem co mi dolega.
  Dr n. med. Krzysztof Barnyk
  Dr n. med. Krzysztof BarnykOkulista
  Witam. Myślę że jest mało prawdopodobne aby miało to związek z ciśnieniem raczej ze wzrostem pobudliwości mięśnia okrężnego oczu. Proponuję Dobry Magnez i powinno ustapić po kilku dniach. Pozdr. Barnyk.
 • Ból oka i zaburzenia widzenia

  Witam ! Od 2 dni boli mnie przy poruszaniu okiem. Dodatkowo mam tak jakby pół oka u gory za mgła.
  Dr n. med. Krzysztof Barnyk
  Dr n. med. Krzysztof BarnykOkulista
  Witam. Proszę koniecznie skonsultować się z lek. okulistą ponieważ sugeruje to obecnośc stanu zapalnego np. rogówki lub nawet nerwu wzrokowego. pozdr. Barnyk.
 • Częsty ból głowy, pogorszenie wzroku i powiększone źrenice

  Witam, często miewam bóle głowy, zawsze lokalizuję go z tyłu lub po lewej stronie. Myślałam, że to migrena lecz od pewnego czasu zaobserwowałam u siebie znaczne pogorszenie wzroku oraz prawa źrenica jest większa niż lewa. Będąc z tym u lekarza ogólnego, powiedziała, że jest to z przemęczenia i wysłała mnie do psychiatry. Biorę leki antydepresyjne, ale ból i powiększone źrenice dalej się utrzymują. Czy powinnam się martwić? Dziękuję za odpowiedź.
  Dr n. med. Krzysztof Barnyk
  Dr n. med. Krzysztof BarnykOkulista
  Witam. Objawy podawane przez Panią mogą być spowodowane migreną ale także innymi chorobami. Moim zdaniem konieczna jest konsultacja lek. okulisty i neurologa. pozdr. Barnyk.