avatar

Lek. Maciej Bogusiak

Chirurg onkologiczny
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
IconZaufany specjalista

Lek. Maciej Bogusiak jest chirurgiem i chirurgiem onkologicznym w trakcie specjalizacji.

Studia lekarskie ukończył w 2006 roku na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Kolejnym krokiem był staż specjalizacyjny, który odbył na Oddziale Chirurgicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Grom...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Tęczowa 2, 4, WrocławPrzychodnia na Tęczowej

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Chirurg onkologiczny, Wrocław

OPINIE (4)

 • 5 gwiazdek
  4 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Kasia Banasiak
  Pana Doktor Macieja Bogusiaka poznałyśmy zaledwie miesiąc temu, kiedy moja mama szukała porady onkoligicznej. Pan Doktor zaskoczył Nas swoim stosunkiem do osoby potrzebującej pomocy. Moja mama była bardzo zmartwiona i roztrzęsiona po poprzedniej wizycie u Pani onkolog, która swoim zachowaniem i brakiem kopetencji odebrała mojej mamie nadzieję na szczęśliwe zakończenie. W ten sam dzień udałyśmy się do Doktora Bogusiaka, który zareprezentował zupełnie coś innego. Okazał ciepło dla mojej mamy, uspokoił, porozmawiał i przede wszystkim dał nadzieję. To wybitny specjalista. Dzisiaj moja mama wróciła z zabiegu, usunięto jej tłuszczaka. Zrobiono to perfekcyjnie, przede wszytskim w sterylnych i wygodnych warunkach. Mogę z całego serca polecić Pana Doktora Macieja Bogusiaka, gdyż jest to człowiek kopetenty i perfekcyjnie potrafi zająć się pacjentem.
 • Henryk Meizer
  Lekarza poznałem wraz z żoną w przychodni na Tęczowej (Wrocław), zarówno ja i moja żona jesteśmy zadowoleni z sposobu i efektów leczenia Pana Macieja: mogę zatem gorąco polecić i podziękować za bardzo dobrą opiekę zdrowotną!
 • Renata Pietrzyk
  Pełen profesjonalizm oraz fajne podejście do pacjenta!
 • Monika Ciesielska
  Doktora Macieja Bogusiaka poznałam kilka lat temu przy okazji wizyt mojej mamy w przyszpitalnej przychodni leczenia ran przewlekłych przy ul. Koszarowej. Następnie trafiłam na niego w poradni onkologicznej przy ul. Hirszfelda, gdzie byłam z moim tatą. Doktor Bogusiak ujął mnie swoim stosunkiem do osób starszych. Oboje moi rodzice są po siedemdziesiątce, trochę nieskładnie już idzie im tłumaczenie co im dolega, więc uważne ich wysłuchanie i zrozumienie ich problemu wymaga od rozmówcy cierpliwości, dlatego w ich wizytach lekarskich towarzyszy im przeważnie któreś z ich dzieci. Niektórzy lekarze nie mają dla nich cierpliwości i zamiast do nich jako pacjentów zwracają się do nas - osób towarzyszących. Doktor Bogusiak natomiast skupia się na pacjentach nie na osobie towarzyszącej, wysłuchuje pacjentów, wypytuje pacjentów, tłumaczy pacjentom i dopiero na koniec pyta osoby towarzyszącej, czy coś powtórzyć. Traktuje osoby starsze z ogromnym szacunkiem. Dlatego też kiedy zwichnęłam kostkę i potrzebowałam wizyty u chirurga nie miałam najmniejszych wątpliwości do kogo się udać. I nie zawiodłam się. Dziękuję Panie Doktorze!

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZOBACZ TAKŻE

Popularne badania chirurgii onkologicznej
  Popularne zabiegi chirurgii onkologicznej
   TU JESTEŚ:

   Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

   DOŁĄCZ DO NAS

   Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej