avatar

Lek. Maciej Trybalski
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ortopeda
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
phone5394710...

Lek. Maciej Trybalski to zajmuje się ortopedią i traumatologią. Interesuje się diagnostyką ortopedyczną u dzieci. Może wydawać orzeczenia w sprawie kwalifikacji sportowej dzieci i młodzieży.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
ul. Tadeusza Szafrana 5D/U4U5, KrakówCentrum Medyczne PLEJADY
phone5394710...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (1)

 • Icon

  2 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ortopeda, Kraków

OPINIE (4)

 • 5 gwiazdek
  2 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Maria Grzelec2 miesiące temu
  W Dniu 16 11 2022 Byłam na wizycie u pana doktora Maciej Trybalski ortopeda ul Kolorowa 25 Zglosiłam się z silnymi bólami stawów. Jestem pod wrażeniem, wspaniały człowiek ,niesamowity profesjonalizm .Potrafi zająć się pacjentem ,słucha tłumaczy i dokładnie bada. Polecam go od serca, ponieważ mi pomógł i jest duża poprawa.
 • Piotr3 miesiące temu
  Pan doktor nie rozwiązał problemu, z którym przyszedłem. Po wizycie, już w domu pojawiło mi się w głowie kilka dodatkowych pytań, które zadałem przez aplikację Znany Lekarz. Pan doktor nie odpowiedział. Olał temat. Muszę szukać szczęścia u kolejnego specjalisty. 300 PLN za 15 minutową wizytę. Przecież to generuje przychód blisko 10 000 PLN dziennie, przy normalnym 8 godzinnym trybie pracy. Na plus wysokiej jakości gabinet i sprzęt. Oraz punktualność.
 • Iga Anna G.
  Świetny specjalista - rzeczowy , konkretny , a przy tym skromny człowiek , z sercem na dłoni względem pacjenta . Dokładnie tłumaczy , odpowiada na stek pytań , rozwiewa wątpliwości i ...dodaje wiary . Nie zwodzi , nie mami - nazywa rzeczy po imieniu - takie podejście powinien mieć każdy szanujący się lekarz . Primum non nocere . Syn po ciężkim wypadku , prowadzony przez tegoż lekarza był pod jego wrażeniem , bo właśnie dzięki Niemu uwierzył - nie tylko wrócił do swojej pasji , przez którą miał wypadek ( góry )..ale także umocnił się w tym przekonaniu , że Lek. M. Trybalski zrobił wszystko , co w Jego mocy . Świetny materiał na rozwijanie kariery medycznej - czego z całego serca życzę Panie Doktorze . Pozdrawiamy i dziękujemy !!!
 • OlgaB
  Doktora Trybalskiego można jedynie polecać :) Leczyłam się u niego jakiś czas temu ze znakomitymi skutkami. Jest to bardzo porządny ortopeda, znający się na tym co robi. Dobrze traktuje pacjentów, nie wywyższa się. Polecam!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej