avatar

Mgr Magdalena Szkup - Małecka
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Psychologia, Psycholog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
IconZaufany specjalista
phone5394708...

Mgr Magdalena Szkop-Małecka jest psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyła SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie oraz Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie.

Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywała, prowadząc długoterminowe terapie zarówno w państwowych, j...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Aleja Solidarności 155/29, WarszawaCentrum probalans
phone5394708...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (4)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  4 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Psycholog, Warszawa
 • Icon

  4 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Psychologia, Warszawa

OPINIE (3)

 • 5 gwiazdek
  3 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Pacjent 2016
  Kiedy człowiek jest zbity jak pies, bo albo samemu albo z ogromną i skuteczną 'pomocą' drugiego czlowieka poharatał sobie CV nie wie za bardzo co dalej robić, gdzie iść... Chciałoby się bardzo, żeby było jak w piosence 'kiedy jedno spada w dół drugie ciągnie je ku górze'...no i mnie w takim stanie znajomy polecił Panią Magdę. Od pierwszej sekundy spotkania pełne zrozumienie, empatyczne wsłuchiwanie się w każdą moją historię. W konfesjonale to można się schować za kratką i być no name. A tu ? Można śmiało otwierać duszę. Pełna gwarancja intymności. Poczułem, że 'Ona czuje bazę'. Była to moja pierwsza wizyta u psychologa kiedy nareszcie zostalem w pełni zrozumiany. Potem były następne wizyty... Zdiagnozowano u mnie potrzebę długodystansowej terapii w ośrodku. Myślę, że zakończyłem ją z sukcesem, bo kiedy wspominam sobie jak ten biegunowo odmiennym facet - jeszcze wcale nie tak dawno - przyszedł na pierwszą wizytę do Pani Magdy....to się uśmiecham :) Czy warto skorzystać z pomocy Pani Magdy ? Hmmm....
 • Grazka
  Panią psycholog znam od wielu lat. Jest niezwykle życzliwa, empatyczna, kompetentna w swojej dziedzinie. Można z nią rozmawiać o wszystkim w cudownej atmosferze słuchania i dialogu. Potrafi stworzyć swobodne warunki do rozmowy o wszystkim. Umiejętność słuchania i wyciągania spraw najistotniejszych jest jej niezwykłą zaletą a chęć pomocy "złamanym" pod presją różnych warunków życia - bezcenna! Zawdzięczam jej prostowanie życiowych zakrętów, dystans do mało istotnych spraw, wsparcie w problemach i zawsze dostrzeganje światła w tunelu. Gdybyśmy spotykali na świecie więcej takich osób, życie nabrałoby dla wielu zupełnie innego wymiaru.
 • Anna Nat
  Nigdy nie sądziłam, że pójdę ze swoim mężem do psychologa aby naprawiać swoje małżeństwo. Jednak się przełamałam i widzę jak dotąd same pozytywy. Ważne jest aby ktoś z boku doświadczony mógł pomóc. Taka właśnie była pani psycholog. Rzeczowa, bezstronna a przy tym zaangażowana i co ważne sympatyczna i uśmiechnięta oraz kompetentna. Dodam jeszcze, że miejsce jest bardzo przytulne i sprzyjające rozwiązywaniu problemów. Czuliśmy się tam bezpiecznie. Bardzo dziękuję i polecam innym parom szukającym pomocy w odbudowywaniu swoich związków.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZOBACZ TAKŻE

Popularne zabiegi
TU JESTEŚ:

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej