avatar

Dr n. med. Marek Krajewski
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Laryngolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
phone5394705...

Dr n. med. Marek Krajewski jest wykwalifikowany specjalistą z zakresu laryngologii i otolaryngologii. Ukończył studia wyższe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest specjalistą II stopnia w zakresie otolaryngologii. W 1998 roku opracował endoskopową metodę operacji migdałków, która wyeliminowała krwawienia pooperacyjne. ...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Ul. Wałbrzyska 11/55,56, WarszawaKrajmed Centrum Medyczne
phone5394705...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (1)

 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Laryngolog, Warszawa

OPINIE (15)

 • 5 gwiazdek
  10 głosów
 • 4 gwiazdki
  2 głosy
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  3 głosy
ŚREDNIA OCEN:4.1
 • Katarzyna7 miesięcy temu
  Źle mnie zdiagnozował. Wmówił mi choroby zatok i krzywą przegrodę i wysłał na operacje. Poszłam do innego doktora, który stwierdził, że żadna operacja nie jest mi potrzebna. Czuje się już lepiej po samym leczeniu farmakologicznym. Miałam szczęście, że zdecydowałam się zasięgnąć drugiej opinii.
 • Pacjentka-Włochy
  Pan dr Krajewski przeprowadził mi korekte nosa i krzywej przegrody nosowej. Pominę milczeniem cały proces przygotowania do operacji i rekonwalescencji. Nikomu nie życzę takich przeżyć. Ostatecznie nos jest drożny i moge wreszcie normalnie oddychać, ale rezultat estetyczny pozostawia trochę do życzenia. Nos jest asymetryczny i czubek z lewej strony układa się inaczej, niż z prawej. mnie to przeszkadza, chociaż osoby trzecie nie widzą problemu. Jednak nie mogę dać 5*, dlatego tylko 4*.
 • Moskalewski
  Jestem profesorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, emerytowanym kierownikiem Zakładu Histologii. O istnieniu Centrum Nowoczesnej Laryngologii Krajmed dowiedziałem się przypadkiem – kolega laryngolog poradził mi zrobienie tomografii komputerowej zatok – tylko w Krajmedzie był wolny termin następnego dnia po telefonie.. Uprzejmy technik obsługujący aparat pokazał mi, to zapewne grzeczność profesjonalna, jak wyglądają moje zatoki a dr n. med. Marek Krajewski tak je opisał: obustronne zmiany zapalne zatok czołowych, szczękowych, sitowia przedniego, sitowia tylnego oraz klinowych. Zablokowane ujście zatok czołowych, lewej zatoki szczękowej i zwężone zatok klinowych, skrzywienie przegrody i przerost małżowiny środkowej prawej. Wybrałem się na konsultację do dr Krajewskiego i ponieważ w czasie rozmowy nabrałem do niego zaufania, poprosiłem aby mnie zoperował. Spotkałem się z panią anestezjolog, która opisała mi procedurę, dowiedziałem się jaki jest koszt operacji (lekarze mają 10% zniżki) i za kilka dni stawiłem się w Centrum. Pokoje są dwuosobowe, ale tylko jedno łóżko było zajęte. Pokój miał własną łazienkę a standardem wyposażenia nie odbiegał od dobrego hotelu dla turystów w Egipcie. Podłączono mi kroplówkę i podano jakąś pigułkę. Następne wspomnienie mam jak po operacji pomagałem przeczołgać się z wózka szpitalnego do własnego łóżka. Pan dr Krajewski w 10 minut po operacji zatelefonował do mojej żony (to dotyczy wszystkich pacjentów, nie tylko lekarzy), i żona przyjechała na pogawędkę. Zdarzało się, że chorzy po operacji mieli torsje z powodu krwi ściekającej po zabiegu do żołądka ale od czasu gdy krew zaczęto odsysać ta przykrość nie ujawnia się. Ponieważ przegrodę nosową miałem zabezpieczoną błoną silikonową, przez pierwszą noc mogłem oddychać przez nos, dopiero 2-4 dnia po operacji, na skutek obrzęku, musiałem przeważnie oddychać ustami. W nocy miały dyżur dwie bardzo miłe pielęgniarki. Zapytałem je dlaczego aż dwie – okazało się, że jest jeszcze drugi pacjent po podobnej operacji - i co by było gdyby obu trzeba było udzielić pomocy w tym samym czasie? To już trochę jak w bajkach z tysiąca i jednej nocy. Następnego dnia odwiedził mnie p. dr Krajewski i opisał zakres zabiegu. Wykonał funkcjonalną endoskopową operację zatok (FEOZ), usunął polipy z jednej z zatok, przeprowadził korektę przegrody nosa oraz korektę małżowin nosowych. Cóż mogę powiedzieć - jestem z przebiegu i wyniku operacji bardzo zadowolony, uważam że dr Krajewski znakomicie ją przeprowadził. Wydaje mi się także, że poza kunsztem chirurga ważne jest również bardzo nowoczesne wyposażenie Krajmedu. Nie mam oczywiście możliwości oceny porównawczej, może inne ośrodki są równie dobrze wyposażone a chirurdzy znakomici – ale ludziom, którym dobrze życzę, doradzałbym w razie potrzeby Krajmed – jako miejsce sprawdzone.
 • iwona0910
  Odradzam tego doktora. Poszłam do Krajmedu ze względu na moje problemy z oddychaniem. Widziałam się z innym doktorem, który zalecił mi operację przegrody nosowej. Kiedy zaczęłam umawiać się na operację, dowiedziałam się od asystentki, że polecane operacje to: korekta przegrody nosowej, zatok i małżowin nosowych, operacje będzie przeprowadzać Dr.Krajewski, ktorego nigdy nie widziałam i, że Dr.Krajewski nie wymaga spotkania z pacjentem przed operacją! Byłam w szoku, że Dr.Krajewski tak lekko traktuje przeprowadzenie poważnej operacji, że nie czuje potrzeby spotkać sie z pacjentem przed operacją. Z Dr.Krajewskim jednak się spotkałam i zdecydowałam się na zabieg. Niestety, rezultaty operacji u niego okazały sie katastroficzne, gdyż zniekształcily mój nos: zapadł się grzbiet nosa oraz cała prawa strona nosa, czubek zostal zniekształcony i jest bardzo krótki i zadarty. Odczuwam permanentny dyskomfort i dalej nie mogę oddychac. Operacja nie przyniosła oczekiwanych rezultatow, do tego zostałam przez niego oszpecona i wpadłam w depresję. Nikomu nie życzę takiego traumatycznego doswiadczenia. Dr.Krajewski odrzuca odpowiedzialność tłumaczac zmieniony wyglad nosa absurdalnymi powodami. Etyka tego doktora pozostawia wiele do życzenia: doktor, ktory nie wymaga spotkania z pacjentem przed powazną operacją i, który nie jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności za jej nieudany przebieg. Radzę poważnie się zastanowić zanim ktoś zdecyduje się na operacje u niego lub powierzy mu swoje dziecko. Dr.Krajewski uważnie monitoruje internet i stara się cenzurować negatywne opinie o sobie. Krytyczne opinie o nim spotykają się z natychmiastowymi żądaniami ich usunięcia. Łącznie z groźbami od jego prawnikow. Tak nie zachowuje się lekarz, który nie ma sobie nic do zarzucenia.
 • marekp10
  Może i dobry specjalista, ale ja odniosłem inne wrażenie. Miałem problem z oddychaniem i jakiś czas temu poszedłem do doktora Krajewskiego, który zaproponował mi od razu operacje przegrody nosowej, zredukowania małżowin nosowych i operacje zatok. Byłem zdziwiony, bo nigdy nie cierpiałem na zatoki, i ponadto, tym, że nie podjęto żadnych prób leczenia farmakologicznego. Poszedłem do innego doktora i okazało się, że problem leżał gdzie indziej. Dzieki Bogu, że sie nie zdecydowałem na operacje. Ten doktor nie leczy, lecz niepotrzebnie operuje….

KURSY I STAŻE (1)

 • Michigan Ear Institute w Detroit

JĘZYKI (1)

 • j. angielski

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZOBACZ TAKŻE

Popularne badania laryngologiczne
Popularne zabiegi laryngologiczne
TU JESTEŚ:
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.