Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej.

Lek. dent. Maria Młyniec

Lek. dent. Maria Młyniec

Stomatolog
Szczecin, zachodniopomorskie
 • 1680
  punktów za aktywność
 • 445podziękowań za odpowiedzi
 • 241udzielonych odpowiedzi
 • 2
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Stomatolog, Szczecin

Umów wizytę

Ten lekarz nie ma jeszcze możliwości umawiania wizyt przez internet.

 • Maria MłyniecLangiewicza 28/7, Szczecin
  tel: +48 606 ...

  W tej placówce nie można jeszcze umówić wizyty przez internet.

 • O mnie
 • Odpowiedzi dla pacjentów (241)
 • Opinie

Lek. stom. Maria Młyniec specjalizuje się w zakresie stomatologii zachowawczej oraz stomatologii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie stomatologicznym przy ulicy Langiewicza w Szczecinie.

odpowiedzi na pytania (241)

 • Czy możliwe jest zapalenie po zabiegu reendo?

  Witam, dwa miesiace temu mialam wykonany zabieg reendo. Od kilku dni odczuwam lekki bol w oklicach leczonego zeba oraz troszke spuchniete dziaslo od strony zawnetrznej. Czy jest mozliwe ze wdal sie stan zapalny?
  Lek. dent. Maria Młyniec
  Lek. dent. Maria MłyniecStomatolog
  Tak, jest to możliwe. Jest też możliwe, że np. sąsiedni ząb jest przyczyną. Niewątpliwie konieczna jest wizyta u dentysty i rtg tej okolicy. Pozdrawiam
 • Dlaczego po leczeniu kanałowym boli ząb?

  Biore Clyndamycin na ból zęba zgodnie z zaleceniem stomatologa. Ząb po leczeniu kanałowym z koroną. Na zdjęciach nic niepokojącego nie widać. Ból był mocny i ustępuje po 3ciej dobie stosowania antybiotyku. Czy brać rownież nurofen przeciwzapalnie? Tak polecil inny stomatolog telefonicznie. Co dalej z tym zębem skoro na zdjęciu nic nie wyszlo?
  Lek. dent. Maria Młyniec
  Lek. dent. Maria MłyniecStomatolog
  Clindamycin nie jest lekiem na ból zęba a antybiotykiem. Trudno mi powiedzieć dlaczego lekarz zlecił antybiotykoterapię po zakończonym leczeniu kanałowym. Czy leczenie odbyło się teraz ? Kiedy założona była korona? Proszę załączyć zdjęcie rtg. Bez zdjęcia trudno coś powiedzieć.
 • Czy konieczne jest założenie szwów po usunięciu ósemki?

  Witam, Wczoraj mialem usuwaną dolną, nie do końca wyrośniętą ósemkę. Z tego co zauważyłem, sprawiła mały problem, korzeń był zakrzywiony, chirurg trochę się musiał wyślić, ale po wszystkim powiedział, że wszystko dobrze, założył mi szwy, zapisał antybiotyk Duomox, powiedział tylko, żeby brać dwa razy dziennie(nie powiedział jak długo), przykładać zimny kompres i tyle. Chciałem się dowiedzieć tylko jak postępować z początku i czy zawsze zakłada się szwy? Czy dzięki temu uniknę tzw. dziury?
  Lek. dent. Maria Młyniec
  Lek. dent. Maria MłyniecStomatolog
  O tym czy po usunięciu zęba potrzebne jest szycie decyduje lekarz przeprowadzający zabieg. Nie wszystkie przypadki są takie same. Zgodnie z zaleceniami prosze przyjmować antybiotyk (co 12 godzin dawkę), nie krócej niż 5 dni. W razie dolegliwości bólowych można dodatkowo włączyć leki p-bólowe. O tym kiedy zakończyć antybiotykoterapię powinien zadecydować lekarz po zbadaniu Pana. Pozdrawiam