avatar

Lek. Mariusz Męczykowski

Ortopeda
6.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Dr n. med. Mariusz Męczykowski jest lekarzem ortopedą. Pacjentów przyjmuje w poradni ortopedycznej w Wielospecjalistycznej Przychodni w Gdańsku, a także w Centrum Medycznym Lux Med w Gdańsku.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
ul. Podbielańska 16, GdańskWielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści
mapmarker
ul. Piotra Michałowskiego 29/27, Gdańsk

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (1)

 • Icon

  2 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ortopeda, Gdańsk

OPINIE (11)

 • 5 gwiazdek
  8 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  3 głosy
ŚREDNIA OCEN:3.9
 • czuje_piniadz
  Tragiczny poziom usług na wizycie po wybitym barku. Lekarza interesował tylko tzw. "piniądz". Konkretnie mówił o tym ,że nie wypisze zwolnienia i że mam napisać skargę do NFZ. Chyba zapomniał ,że LEKARZ powinien obejrzeć bark aby wydać jakąś opinię. A on zadał tylko pytanie czy już dobrze i w sekundę sam sobie na nie odpowiedział-oczywiście że dobrze. Panie widzać że "piniądz" to dla pana ważna sprawa. Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia. Ma bardzo dużo złych opinii.
 • pacjentkaluxmed
  Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi negatywnymi opiniami, to cała prawda o tym człowieku, wszystkim odradzam! Na wizycie w Lux-Medzie zgłosiłam panu Męczykowskiemu ból pleców w odcinku lędźwiowym, który odnowił się po 8 miesiącach od czasu zakończenia rehabilitacji przypisanej przez innego ortopedę, zaraz po zdiagnozowaniu problemu. W odpowiedzi na to, pan Męczykowski odniósł się do moich widniejących w kartotece, wcześniejszych dolegliwości w kolanie, mówiąc: „ to co? Już panią kolanko nie boli? Teraz nagle bolą panią plecy?”. Następnie próbowałam opisać swoje dolegliwości, ból z tym związany, gdzie znów usłyszałam, że „ból to tylko i wyłącznie pojęcie subiektywne.” Po czym zasugerowałam ponowne zapisanie mi rehabilitacji (która bardzo mi wcześniej pomogła), znów usłyszałam, że „nie jestem w takim razie Pani do niczego potrzebny, jedynie do wypisywania skierowań tak!? Bo przecież pani wie najlepiej jakie leczenie zapisać!”. Ostatecznie przypisał mi drogie leki, a cała konsultacja odbyła się bez przeprowadzenia jakiegokolwiek badania. Z wizyty wyszłam roztrzęsiona, gdyż ton każdej wypowiedzi był podniesiony i agresywny. To skandal doświadczyć takiego chamstwa, złośliwości i braku profesjonalizmu w stosunku do pacjenta! Rzeczywiście zadziwia fakt, że pan Meczykowski nadal wykonuje ten zawód, z którego tylko w ordynarny sposób, jawnie czerpie jedynie korzyści finansowe.
 • Dorian S.
  Wybrałem się do Męczykowskiego po lekturze opinii w internecie, wydawał mi się idealnym ortopedą, jednak po 2 wizytach jestem nim bardzo rozczarowany. Ból stawu barkowego - proszę zrobić USG, nawet mnie nie dotknął (lekarz robiący USG zbadał mój bark bardzo dokładnie przed wykonaniem USG), nie przeprowadził wywiadu. USG wykazało normalne wg Pana dr zmiany, ponieważ "nasze ciało jest jak silnik i się zużywa". Zalecenia: nie przeciążać ręki, z całym szacunkiem, ale takie zalecenia mogę sobie sam wymyślić. Gdy na 2 wizycie chciałem zapytać go też o inną rzecz, stwierdził, że nie może rozpatrywać dwóch przypadków podczas jednej wizyty ponieważ ma na wizytę tylko 15 minut....a moje 2 wizyty u niego razem trwały ok. 10 min!!! Wizyty płatne w centrum ENEL-MED, widać w prywatnej przychodni Pan dr nastawiony jest tylko na zarabianie pieniążków. Zdecydowanie NIE POLECAM!
 • margeritta
  jakiś czas temu dosyć mocno zaczęły mnie boleć kolana - najpierw tylko lekko, ale z czasem stało się to trudne do wytrzymania. Pan doktor bardzo mi wtedy pomógł, bo odkrył przyczynę moich problemów z kolanami i szybko pomógł mi się jej pozbyć raz na zawsze :)
 • rab4
  Byłem kiedyś pacjentem pana doktora. Złamałem nogę przy upadku na śliskim chodniku. Pan doktor mi ją poskładał a po zdjęciu gipsu skierował na rehabilitację. Dzisiaj noga jest całkowicie sprawna. to bardzo dobry fachowiec. Po tym lekarzu nie ma komplikacji.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.