avatar

Mgr inż. Marta Michalak-Tomasik
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Dietetyk, Dietetyka
6.7
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10

Mgr inż. Marta Michalak-Tomasik jest dietetykiem, specjalistą ds. żywienia.

Zajmuje się dietoterapią i dietoprofilaktyką. Stawia przede wszystkim na zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów, a nie jedynie redukcję kilogramów i centymetrów. Zajmuje się kompleksowym leczeniem dietetycznym opartym na nowoczesnej diagnostyc...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Zawojska 36, WarszawaDF Medica

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (6)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  Ceniony specjalista

  1438 podziękowań od pacjentów na abcZdrowie.pl
 • Icon

  Pomocny specjalista

  429 odpowiedzi na pytania pacjentów na abcZdrowie.pl
 • Icon

  5 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Dietetyk, Warszawa
 • Icon

  5 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Dietetyka, Warszawa
 • Icon

  7078

  Punktów za aktywność

OPINIE (3)

 • 5 gwiazdek
  3 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Rombercik
  No to będzie trochę niestandardowa opinia bo pisana przez faceta ... a co, tylko kobiety mogą zrzucać kilogramy? ... No dobra a teraz serio ....co tu dużo pisać, Pani Marta - kompetentna profesjonalistka. Konkretna ugruntowana wiedza z solidnymi podstawami. Po dłuuuugim wywiadzie z bardzo wieloma pytaniami ...z obu stron oczywiście ... wszystkie wątpliwości odnośnie konkretnych posiłków były mi wytłumaczone czemu tak a nie inaczej. Ustalona przez nią dieta obfitowała w bardzo wiele produktów, które były dla mnie nieznane lub spożywane w bardzo ... bardzo małej ilości. Dieta i początkowe restrykcje zmieniły moje podejście do odżywiania. Nie powiem, żeby z początku było lekko ale w dłuższym okresie czasu wpłynęły one zdecydowanie na plus. Było dużo wyrzeczeń i dużo zmian, które zaowocowały zdecydowaną zmianą wagi (na mniejszą oczywiście) oraz zdecydowanie lepsze samopoczucie. Ja z efektów jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam :)
 • Katarzyna Antkowiak
  Pani Marta jest bardzo profesjonalnym, kompetentnym, doświadczonym, bardzo dobrze wykształconym, godnym zaufania i polecenia dietetykiem. Warto skierować się z problemami dietetycznymi, ale także zdrowotnymi, w których można oprzeć się na zdrowym podejściu do żywienia i trybu życia. Pomogła mi w mojej diecie, diecie mojej córeczki (także przy karmieniu jej piersią), dlatego kiedy w rodzinie wystąpiła choroba nowotworowa, od razu skierowałam się do Pani Marty z prośbą o pomoc w ustaleniu diety i suplementów. Pani Marta wykonuje diety bardzo precyzyjnie, są smaczne i urozmaicone. Lubi swój zawód, wykonuje go z oddaniem i pasją, jest w tym sympatyczną perfekcjonistką. :) Jest też bardzo ciepłą, miłą, uśmiechniętą i dobrą Osobą.
 • Anna Godzinska
  Pani Marta to przede wszystkim swietny specjalista w swojej dziedzinie. Posiada ogromna wiedze, doswiadczenie i pasje, dzieki ktorym w sposob profesjonalny pomogla mi zrzucic zbedne kilogramy po ciazy. Osoba godna polecenia :)

ODPOWIEDZI NA PYTANIA (429)

ZOBACZ TAKŻE

Popularne badania dietetyczne
Popularne zabiegi dietetyczne
Leczone choroby dietetyczne
TU JESTEŚ:

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej