avatar

Mgr Milan Śliwa

Fizjoterapeuta
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista

Telefon do kontaktu: 507757123

Oferuje kompleksową rehabilitację zachowawczą dolegliwości bólowych kręgosłupa i narządów ruchu. Pacjentów ze schorzeniami operacyjnymi przygotowuję kompleksowo do zabiegu. Po tym prowadzę rehabilitacją pooperacyjną, mającą na celu powrót do pełnej sprawności.

Oprócz rehabilitacji ortopedyczn...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Opolska 3/11, GdańskFIZJOMI Milan Śliwa

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Fizjoterapeuta, Gdańsk

OPINIE (4)

 • 5 gwiazdek
  4 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Martyna B7 miesięcy temu
  SERDECZNIE POLECAM fizjoterapię z Panem Milanem! Z sukcesem kończę kilkumiesięczny proces rekonwalescencji po „trudnym” złamaniu (złamanie zlokalizowane blisko stawu). Do gabinetu FIZJOMI trafiłam z polecenia. Pan Milan został mi przedstawiony jako specjalista: skuteczny w doborze odpowiedniego planu rehabilitacji, kompetentny, mający duże doświadczenie i wiedzę w pracy z pacjentami ,,po złamaniach” – co obecnie z czystym sumieniem mogę potwierdzić. Podczas każdej fizjoterapii p. Milan wykazał duże zaangażowanie w mój powrót do zdrowia. Pytał o mój stan, sprawdzał postępy w leczeniu i na ich postawie dobierał kolejne ćwiczenia celem osiągnięcia najlepszych rezultatów. Otrzymałam też plan ćwiczeń do samodzielnego wykonania w domu (ich poprawność weryfikowana była na kolejnej sesji, co uważam za bardzo przydatne) oraz wskazówki na temat żywienia. Fizjoterapia przebiegała w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję Panu Milanowi Śliwie za pomoc w powrocie do zdrowia.
 • Marcin Weiher rok temu
  Indywidualne podejście do pacjenta, ogromna wiedza a przy tym świetna atmosfera. Pan Milan przeznaczył tyle czasu, aż problem ustał, konsekwentny i skuteczny.
 • Małgorzata2 lata temu
  Dopadł mnie nagły ból pleców w czasie odpoczynku wakacyjnego w Gdańsku. Na szczęście trafiłam w dobre ręce i Pan Milan pomógł mi cieszyć się resztą urlopu. Serdecznie polecam, fachowa wiedza, cennę wskazówki, optymistyczne i miłe podejście do pacjenta. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam!.
 • Zofia Jankowska
  Tragiczny wypadek i złamanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy. Ból fizyczny a co gorsza załamanie psychiczne. Zalecenia lekarzy - pionizacja w oczekiwaniu na operacje. Wiele obaw i tu pojawia się najlepszy fizjoterapeuta pod słońcem - Milan, fantastyczna osoba i świetny specjalista! Skupia się na istotnym problemie, mobilizuje dobrym słowem, nie ocenia, motywuje, serdeczny i życzliwy. Fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Serdecznie polecam pana Milana i dziękuje z całego serca za okazaną pomoc i serdeczność. Dziękuję za "postawienie mnie na nogi", poprawienie ruchomości i zmotywowanie do działania.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej