avatar

lek. Mirosław Fortuna
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Androlog, Chirurg, Urolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista
phone5394708...

Lek. Mirosław Fortuna ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi w 1970 roku. Posiada specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej oraz urologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie oraz w Klinice Urologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest specjalistą z ponad 30-letni...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Warszawska 17, KrakówArs - Medica
phone5394708...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (4)

 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Androlog, Kraków
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Chirurg, Kraków
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Urolog, Kraków

OPINIE (7)

 • 5 gwiazdek
  4 głosy
 • 4 gwiazdki
  2 głosy
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.1
 • sbswwr
  Jakiś czas temu miałem zabieg na oddziale urologicznym. Z powodu długich terminów oczekiwania w Krakowie, pojechałem do szpitala w innym mieście, gdzie były wolne terminy. Po operacji dostałem skierowanie do poradni urologicznej w trybie pilnym na usuwanie szwów. Lekarze w 3 szpitalach odmówili przyjęcia i robili wszystko, żeby się mnie pozbyć. Postanowiłem szukać lekarza prywatnie i tak trafiłem na doktora Fortunę. Lekarz bez problemu usunął szwy i odmówił przyjęcia pieniędzy.
 • Pacjent1986
  Odradzam wizytę u tego lekarza. Poszedłem do niego z krwiomoczem i chciałem wykonać usg. Po badaniu usg pan doktor stwierdził, że nic złego nie widzi w nerkach i pęcherzu. Stwierdził, że ludzie za bardzo przejmują się krwiomoczem bo myślą, że to coś poważnego. Na pytanie czy krwiomocz może być spowodowany kamieniem w nerce lub "piaskiem" w nerkach odpowiedział, że nie. Powiedział, że gdybym miał kamień w nerce to na 100% miałbym zastój i bardzo by mnie bolało.Chciał mnie też umówić na kolejną wizytę chociaż nie powiedział w jakim celu. Zaraz po wizycie u niego pojechałem na SOR gdzie wykonano mi badanie moczu, rtg układu moczowego oraz usg jamy brzusznej. Na usg stwierdzono, że mam kamień w prawej nerce oraz liczne drobinki. Uważam, że bezsensu jest wykonywać badanie u lekarza, który nic nie widzi na usg i stwierdza, że wszystko jest ok pomimo wyraźnych nieprawidłowości.
 • Kontek
  Ból jaki mi towarzyszył od dłuższego czasu trzeba było wreszcie zdiagnozować. Udało się! Pan doktor Fortuna to miły i konkretny lekarz, który stanowczym i opanowanym głosem ogłosił, że mam wodonercze. Dla mnie szok ale wszystko mi na spokojnie wyjaśnił co będzie teraz dalej działo się ze mną. Dzięki temu zabiegi, leczenie nie były już dla mnie takie straszne.
 • Miłek
  Operacja stulejki - taką diagnozę otrzymałem. Strach, szok, przerażenie - wszystkie te złe emocje uspokoił pan doktor, wszystko dobrze tłumacząc. Momentami nawet żartował co oczyszczało całą napiętą atmosferę.Trzeba przyznać,że aktualnie jest już po długim leczeniu jedynie kontrole i naprawdę wszystkim niezdecydowanym polecam pana doktora.
 • Lid_ka
  Mój mąż to już stracił nadzieję na dobrego urologa. UDAŁO SIĘ!!! Pan doktor szybko ale sprawnie podejmował się dalszych badań u męża by ostatecznie podjąć diagnozy o cyście na nerce do usunięcia i innych rzeczach. Teraz wszystko się świetnie układa. Mąż jest po zabiegu, aktualnie ciągle pod kontrolą pana doktora i naprawdę sobie chwali nie wspominając o ulepszonym komforcie życia.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZOBACZ TAKŻE

Popularne zabiegi andrologiczne
TU JESTEŚ:

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej