avatar

Prof. dr hab. n. med. Piotr Ładziński

Neurochirurg
7.0
Poziom zależy od:
  • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
  • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10

Prof. dr hab. n. med. Piotr Ładziński posiada specjalizację II stopnia z zakresu neurochirurgii i neurotraumatologii. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 1993 roku na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, w 2007 roku, na tejże Akademii, uzyskał habilitację, a w 2015 roku, z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, o...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Bałtycka 58a, Katowice
mapmarker
Bałtycka 58a, Katowice

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

  • Icon

    1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

    Neurochirurg, Katowice
  • Icon

    1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

    Neurochirurg, Dąbrowa Górnicza
  • Icon

    1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

    Neurochirurg, Gliwice

OPINIE

PUBLIKACJE (5)

  • Direct and remote outcome after treatment of tumours involving the central skull base with the extended subfrontal approach, (współautor), artykuł, 2009 r.
  • Dostęp podczołowy rozszerzony do centralnej części podstawy czaszki - analiza techniki operacyjnej w oparciu o symulacje na zwłokach, (współautor), artykuł, 2009 r.
  • Blood flow velocity in the arteries of the anterior cerebral artery complex in patients with an azygos anterior cerebral artery aneurysm: a Transcranial color-coded sonography study, (współautor), artykuł, 2009 r.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZDJĘCIA

    Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

    DOŁĄCZ DO NAS

    Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej