avatar

Dr n. med. Robert Bartkowiak
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

WYRÓŻNIONY ZA:

Icon

100% pozytywnych opinii

Łobejko Super lekarz! Bardzo miły, rzeczowy, dokładny. Dr Robert Bartkowiak prowadził m...
UMÓW WIZYTĘ

Ginekologia i Położnictwo

18 - 100 lat

mapGinekologia i Położnictwo
od 150 zł
icon
Centrum Medyczne MulticlinicJana Kilińskiego 185, Łódź

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Płatność na miejscu
loader

CENNIK USŁUG (4)

Ginekologia i Położnictwo
od 150
USG ginekologiczne
od 150
Konsultacja ginekologiczna z USG
od 270
USG położnicze
od 150
Płatność na miejscu
OTRZYMASZ:
Bezpłatne przypomnienie o wizycie
Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

OPINIE (14)

 • 5 gwiazdek
  14 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Konwalia 28
  Pan Doktor Robert Bartkowiak jest najlepszym ginekologiem, jakiego do tej pory spotkałam, a miałam do czynienia z naprawdę wieloma. Jednak tylko o tym Lekarzu mogę powiedzieć, że jest prawdziwym Specjalistą w swoim fachu. Od pewnego czasu staramy się z Mężem o Dziecko. Już kilkakrotnie trafiałam na tym polu na podejście czysto rutynowe, a jeden z lekarzy zdiagnozował u mnie nawet niepłodność na podstawie jednego (sic!) wyniku badania progesteronu. Tymczasem to Doktor Bartkowiak zapewnił nas, że jeśli odczuwam bóle owulacyjne i regularnie miesiączkuję, to nie tylko z pewnością jestem płodna, lecz także nie mam żadnych problemów natury hormonalnej. Jako jedyny do tej pory, Doktor zaproponował właściwą ścieżkę postępowania, tę natychmiastową, doraźną oraz tę dalekosiężną. Od razu polecił Fachowców z Kliniki przy Pl. Starynkiewicza (tak, nie z kliniki, w której za każde badanie płaci się krocie, lecz z państwowej kliniki diagnozowania niepłodności). Sam zaś natychmiast zajął się tym, czym mógł, a więc obserwacją mojego cyklu. Fachowy monitoring pozwolił potwierdzić, że jestem płodna. Państwo być może nie wyobrażają sobie, co to znaczy dla kobiety, której inny dr nauk medycznych ginekolog oznajmił, że jest niepłodna. Pan Doktor dał mi nadzieję na to, że wkrótce mogę być Mamą. Kompetentnie i rzeczowo wszystko wyjaśnił, okazał bezinteresowną troskę i szacunek, a przede wszystkim wykonał profesjonalną obserwację. Kilkakrotnie przyjmował mnie na badania pomiędzy swoimi zajęciami, których ma naprawdę wiele jako lekarz ginekolog-położnik, pracujący w wielu miejscach w Warszawie i poza nią, a także jako adiunkt kliniki. Zawsze znajdował czas, żeby właściwie zaobserwować kolejne fazy cyklu. Podszedł do nas z wielką życzliwością, czego nigdy, nigdy Mu nie zapomnę. Muszę też zaznaczyć, że gdyby nawet badania pokazały coś innego, Pan Doktor i tak z całą pewnością wiedziałby, jak nam pomóc i zrobiłby, co w Jego mocy. To się po prostu wyczuwa, czy lekarzowi starcza kompetencji zawodowych, czy nie. Tymczasem zaraz po przekazaniu mi pozytywnej wiadomości pomyślał, co jeszcze można zrobić i już wiemy, co to jest. Pomoc nadejdzie bardzo szybko właśnie dzięki Panu Doktorowi Bartkowiakowi i jeśli tylko zajdę w ciążę, bardzo chciałabym, żeby prowadził ją właśnie On. Serdecznie polecam tego Specjalistę wszystkim Paniom, zwłaszcza tym, które wymagają nierutynowego, specjalistycznego podejścia. DZIĘKUJĘ, Panie Doktorze :)
 • monika007
  Do doktora Roberta Bartkowiaka trafiłam z mięśniakiem macicy. Bardzo podoba mi się u tego lekarza to, że dokładnie i konkretnie wytłumaczył mi cały przebieg zabiegu, więc doskonale wiedziałam co będzie się działo i jak będzie to przebiegać. Uważam, że to świetny specjalista.
 • akvarelka
  Doktor Robert Bartkowiak jest według mnie świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Wizyty są zawsze prowadzone w bardzo fajny sposób. Jednocześnie wszystkie wyniki badań przeprowadzanych w czasie ciąży omawiał ze mną bardzo dokładnie. Dzięki temu byłam spokojna i pewna, że wszystko pójdzie OK. Ja go polecam.
 • ds81
  Dr Robert Bartkowiak mimo wielkiego nadmiaru obowiązkó zawsze znajduje czas dla swoich pacjentek i jest wielkim autorytetem- leczył mnie wcześniej teraz prowadził moje obie ciąże i mimo komplikacji doskonale sobie z nimi poradzil. Można na nim polegac w każdej sytuacji i zawsze się zwrócić o pomoc. Dzwoniłam do niego czasem między konsultacjami i nie było problemu z uzyskaniem porady, polecam!!!!!!
 • Ellis_86
  Pan doktor to porządny ginekolog. Jest nie tylko fachowcem w tym co robi, ale również bardzo sympatycznym człowiekiem, dzięki czemu wizyty u niego są przyjemne i nie stresują.

NADAL NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

Umów wizytę w 2 minuty!Ponad 44 tysiące sprawdzonych lekarzyWolne terminy nawet dziś!

POTRZEBUJESZ POMOCY W UMÓWIENIU WIZYTY DO LEKARZA?

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą z propozycją dogodnego terminu
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.