avatar

Dr n. med. Robert Bartkowiak
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekologia, Ginekolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
phone5394708...

Dr n. med Robert Bartkowiak posiada specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1993 roku.

Staż podyplomowy odbył w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej. Ukończył szkolenie w zakresie diagnostyki prenatalnej w King’s College ...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Jana Kilińskiego 185, ŁódźCentrum Medyczne Multiclinic
phone5394708...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Łódź
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekologia, Łódź

OPINIE (14)

 • 5 gwiazdek
  14 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Konwalia 28
  Pan Doktor Robert Bartkowiak jest najlepszym ginekologiem, jakiego do tej pory spotkałam, a miałam do czynienia z naprawdę wieloma. Jednak tylko o tym Lekarzu mogę powiedzieć, że jest prawdziwym Specjalistą w swoim fachu. Od pewnego czasu staramy się z Mężem o Dziecko. Już kilkakrotnie trafiałam na tym polu na podejście czysto rutynowe, a jeden z lekarzy zdiagnozował u mnie nawet niepłodność na podstawie jednego (sic!) wyniku badania progesteronu. Tymczasem to Doktor Bartkowiak zapewnił nas, że jeśli odczuwam bóle owulacyjne i regularnie miesiączkuję, to nie tylko z pewnością jestem płodna, lecz także nie mam żadnych problemów natury hormonalnej. Jako jedyny do tej pory, Doktor zaproponował właściwą ścieżkę postępowania, tę natychmiastową, doraźną oraz tę dalekosiężną. Od razu polecił Fachowców z Kliniki przy Pl. Starynkiewicza (tak, nie z kliniki, w której za każde badanie płaci się krocie, lecz z państwowej kliniki diagnozowania niepłodności). Sam zaś natychmiast zajął się tym, czym mógł, a więc obserwacją mojego cyklu. Fachowy monitoring pozwolił potwierdzić, że jestem płodna. Państwo być może nie wyobrażają sobie, co to znaczy dla kobiety, której inny dr nauk medycznych ginekolog oznajmił, że jest niepłodna. Pan Doktor dał mi nadzieję na to, że wkrótce mogę być Mamą. Kompetentnie i rzeczowo wszystko wyjaśnił, okazał bezinteresowną troskę i szacunek, a przede wszystkim wykonał profesjonalną obserwację. Kilkakrotnie przyjmował mnie na badania pomiędzy swoimi zajęciami, których ma naprawdę wiele jako lekarz ginekolog-położnik, pracujący w wielu miejscach w Warszawie i poza nią, a także jako adiunkt kliniki. Zawsze znajdował czas, żeby właściwie zaobserwować kolejne fazy cyklu. Podszedł do nas z wielką życzliwością, czego nigdy, nigdy Mu nie zapomnę. Muszę też zaznaczyć, że gdyby nawet badania pokazały coś innego, Pan Doktor i tak z całą pewnością wiedziałby, jak nam pomóc i zrobiłby, co w Jego mocy. To się po prostu wyczuwa, czy lekarzowi starcza kompetencji zawodowych, czy nie. Tymczasem zaraz po przekazaniu mi pozytywnej wiadomości pomyślał, co jeszcze można zrobić i już wiemy, co to jest. Pomoc nadejdzie bardzo szybko właśnie dzięki Panu Doktorowi Bartkowiakowi i jeśli tylko zajdę w ciążę, bardzo chciałabym, żeby prowadził ją właśnie On. Serdecznie polecam tego Specjalistę wszystkim Paniom, zwłaszcza tym, które wymagają nierutynowego, specjalistycznego podejścia. DZIĘKUJĘ, Panie Doktorze :)
 • monika007
  Do doktora Roberta Bartkowiaka trafiłam z mięśniakiem macicy. Bardzo podoba mi się u tego lekarza to, że dokładnie i konkretnie wytłumaczył mi cały przebieg zabiegu, więc doskonale wiedziałam co będzie się działo i jak będzie to przebiegać. Uważam, że to świetny specjalista.
 • akvarelka
  Doktor Robert Bartkowiak jest według mnie świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Wizyty są zawsze prowadzone w bardzo fajny sposób. Jednocześnie wszystkie wyniki badań przeprowadzanych w czasie ciąży omawiał ze mną bardzo dokładnie. Dzięki temu byłam spokojna i pewna, że wszystko pójdzie OK. Ja go polecam.
 • ds81
  Dr Robert Bartkowiak mimo wielkiego nadmiaru obowiązkó zawsze znajduje czas dla swoich pacjentek i jest wielkim autorytetem- leczył mnie wcześniej teraz prowadził moje obie ciąże i mimo komplikacji doskonale sobie z nimi poradzil. Można na nim polegac w każdej sytuacji i zawsze się zwrócić o pomoc. Dzwoniłam do niego czasem między konsultacjami i nie było problemu z uzyskaniem porady, polecam!!!!!!
 • Ellis_86
  Pan doktor to porządny ginekolog. Jest nie tylko fachowcem w tym co robi, ale również bardzo sympatycznym człowiekiem, dzięki czemu wizyty u niego są przyjemne i nie stresują.

KURSY I STAŻE (3)

 • Certyfikat Fetal Medicine Foundation
 • Staż - I Klinika Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej
 • Staż - King’s College, Londyn

JĘZYKI (1)

 • Angielski

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZOBACZ TAKŻE

Popularne zabiegi ginekologiczne
TU JESTEŚ:

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej