avatar

Mgr Sebastian Maciejewski

Psycholog, Psychoterapeuta
6.0
Poziom zależy od:
  • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
  • - kalendarz wizyt– maks.50
  • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
  • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista
warning

Mgr Sebastian Maciejewski niestety nie udostepnia obecnie możliwości umawiania wizyty przez Internet. Znaleźliśmy dla Ciebie innych polecanych specjalistów z okolicy.

ZOBACZ INNYCH POLECANYCH LEKARZY
DZIŚ22.10
JUTRO23.10
CZW.24.10
PT.25.10
SOB.26.10
NIEDZ.27.10
PON.28.10

ZOBACZ TAKŻE

Popularne zabiegi psychologiczne

Mgr Sebastian Maciejewski jest psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. W 2002 roku ukończył Uniwersytet Jagielloński na kierunku psychologia. W 2011 roku odbywał studia podyplomowe w dziedzinie psychoterapii poznawczo behawioralnej, na Exeter University w Wielkiej Brytanii. Ma na swoim koncie także szkolenie, odbyte w Wielkiej Brytanii, w Metodzie Dialogu Motywującego (Motivational Interviewing).

Poszerza swoją wiedzę i kompetencje w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał jako psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego w Krakowie, w Szpitalu w Szczecinie oraz w Szpitalu Psychiatrycznym w Bolesławcu . Miał okazję również pracować z dorosłymi pacjentami w brytyjskiej służbie zdrowia, angażował się także w pomoc dla polskiej emigracji.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się terapią indywidualną, stosując metody poznawczo-behawioralne. Pomaga osobom cierpiącym na depresję i zaburzenia lękowe. Udziela pomocy pacjentom, którzy nie radzą sobie ze złością, cierpią z powodu niskiej samooceny i odczuwają stres związany z pracą.

Od 2006 roku należy do Brytyjskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej oraz Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W pracy przestrzega zasad kodeksu etycznego i podlega systematycznej superwizji, zgodnie ze standardami ww. organizacji.

TU JESTEŚ:

NADAL NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

Umów wizytę w 2 minuty!Ponad 44 tysiące sprawdzonych lekarzyWolne terminy nawet dziś!
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.