avatar

Lek. Urszula Mielecka
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Internista, Kardiolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista
phone22 566 ...

WYRÓŻNIONY ZA:

Icon

100% pozytywnych opinii

j.k. Leczę się u dr Mieleckiej od kilku dobrych lat i mam do niej pełne zaufanie. Za...
UMÓW WIZYTĘ

Konsultacja kardiologiczna

0 - 100 lat

mapKonsultacja kardiologiczna
od 160 zł
icon
Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o.Foksal 3/5, Warszawa

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Płatność na miejscu
loader

CENNIK USŁUG (2)

Konsultacja kardiologiczna
od 160
Konsultacja internistyczna
od 150
Płatność na miejscu
OTRZYMASZ:
Bezpłatne przypomnienie o wizycie
Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

OPINIE (6)

 • 5 gwiazdek
  5 głosów
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:4.8
 • slavek
  Trzeba się na wizytę naczekać.. ja ostatnio dostałem się po 2 tygodniach… ale warto bo przynajmniej wiadomo że uzyska się właściwą pomoc. Bardzo dobrze doradziła mi w związku ze stresem związanym z pracą. Jest lekarzem kompetentnym i komunikatywnym, któr yporafi wysłuchac pacjenta równie dobrze co terapeuta;-) czekanie na wizytę może być nieco uciążliwe ale kolejka do pani doktor mówi sama za siebie. Profosjonalistka w każdym calu.
 • fenix
  Bardzo ufam pani doktor dlatego to jej powierzyłam zdrowie swoje i dziecka gdy byłam w ciąży. Wiedziałam ze dobrze się nami zaopiekuje i nie podejmie żadych ryzykownych działań które mogłyby mieć negatywny wpływ na dziecko. Zanim uroidxziłam zdrową córeczkę odwiedzałam panią doktor Mielecką bardzo często i w sparwach internistycznych i kardiologicznych i zawsze czułam się spokojna i bezpieczna. U doktor nie ma problemu ze zrobieniem badań diagnostycznych czy z uzyskaniem porady. Jest bardzo dyspozycyjna i uprzejma. Panią doktor polecam z całego serca wszystkim a w szczególności kobietom ciężarnym które zmagają się z problemami zdrowotnymi.
 • j.k.
  Leczę się u dr Mieleckiej od kilku dobrych lat i mam do niej pełne zaufanie. Zawsze prowadzi pacjentów w sposób profesjonalny i dba o ich dobre samopoczucie. Jak było trzeba to kierowała mnie na niezbędne badania aby potwierdzić lub wykluczyć swoje diagnozy. Do każdej konsultacji była w 100% przygotowana i każdą dolegliwość wnikliwie analizowała i badała. Sposób leczenia czaem zmieniała po otrzymaniu nowych wyników co oczywiście jest na plus bo starała się pomóc najlepiej jak mogła a nowe badania potrafiły sprawić że spojrzała na problem z innej strony… Dzięki jej kompleksowej pomocy wróciłam do zdrowia . Pragnę jeszcze podkreślić że oprócz wiedzy fachowej dr Mielecka posiada także wysoką kulturę osobistą oraz dużo współczucia wobec sytuacji zdrowotnej pacjenta. Jest bardzo życzliwa i stara się pomóc każdemu człowiekowi w potrzebie. Tak widze ją ja i każdy z moich znajomych leczących soę u pani doktor.
 • Marta
  Polecam panią doktor jako świetna specjalistkę i ciepłą opiekuńcza kobietę. Kiedyś pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji ajej wiedza i kompetencja mile mnie zaskoczyłu. Do pacjentów zwraca się z szacunkiem i z uśmiechem na twarzy. Jest wyjątkowym lekarzem który wie po co pracuje tym zawodzie – żeby pomagać!!
 • zdrowa_jak_ryba
  Dr Urszula Mielecka jest wzorem lekarza. Zawsze stawia trafne diagnozy poparte badaniami. Jest bardzo dokładna, zaesze każdą dolegliwość szczegółowo sprawdza i nie bagatelizuje żadnych przypadłości. Swietne ma podejście dopacjenta. Dokłądnie informuje o przebiegu leczenia i można jej zadać tysiąc pytań a i tak na wszystkie odpowie i to bez patrzenia na zagarek. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy;)

NADAL NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

Umów wizytę w 2 minuty!Ponad 44 tysiące sprawdzonych lekarzyWolne terminy nawet dziś!
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.