avatar

Dr n. med. Zbigniew Krawczyk
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Endokrynolog, Endokrynologia
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
IconZaufany specjalista
phone5394708...

Dr n. med. Zbigniew Krawczyk jest ginekologiem i endokrynologiem. Specjalizację I stopnia z położnictwa i ginekologii ukończył w 1991 roku, zaś II stopnia w 2007 roku. Specjalizację endokrynologiczną ukończył w 2013 roku. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

W 1990 roku otrzymał tytuł doktora nauk medyczn...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
8 GO MARCA 1, Konstantynów ŁódzkiNZOZ REMEDIUM
phone5394708...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (4)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Endokrynolog, Konstantynów Łódzki
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Endokrynologia, Konstantynów Łódzki

OPINIE (8)

 • 5 gwiazdek
  8 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • 147258369
  Od 12 lat zmagałam się z przypadłością, która nie pozwalała mi normalnie funkcjonować, ale nie będę rozpisywać się na ten temat, bo nie o to tu chodzi. Szukałam pomocy u wielu lekarzy, ale bez rezultatu.Trafiłam do szpitala na oddział, a Pan dr. Krawczyk był moim lekarzem prowadzącym. Nie zlekceważył problemu, zlecił wykonanie wszystkich niezbędnych badań, a po trzech dniach postawił trafną diagnozę i przepisał leki, których stosowanie w pełni przywróciło mi komfort życia. Nigdy nie zgodzę się z żadną negatywną opinią na temat doktora. Jest bez wątpienia specjalistą w swojej dziedzinie, w pełni oddanym swoim pacjentom i nastawionym na to żeby im pomóc. Lekarz jakich mało. Szczerze polecam. Pozdrawiam Panie doktorze - tak trzymać. wdzięczna pacjentka (10/2016)
 • liskina
  Jestem pełna uznania dla pracy doktora Krawczyka. Jest to niesamowicie inteligentny lekarz prawdziwie przejmujaca się chorobami pacjentów. Chodziłam do niego na wizyty przez ponad rok i w tym czasie udalo mu się mnie w pelni wyleczyc i dzisiaj już nie mam zadnych problemów. Wg mnie tot taki przykładowy lekarz z powolania, który bardzo się troszczy o tych w swoim otoczeniu.
 • kunka
  Na pomoc pana doktora zawsze można liczyc i mieć pewność ze będzie ona jak najbardziej kompetentna. Jest to otwarty i bardzo cierpliwy lekarz, nie spławi nikogo, zawsze udzieli niezbędnej pomocy. Chetnie ez tlumacyz istote choroby, gdy widzi ze się nie „kuma”;) tłumaczy do skutku.
 • dzieciaki
  Konkretny, miły i spokojny lekarz. Stawia szybko trafne diagnozy, a badania tylko je potwierdzaja. Nie jest nastawiony na szybki zarobke, tylko na dobro swoich pacjentów… człowiek z wielkim sercem…
 • overka
  Wspaniały specjalista, goraco polecam mu zaufac i oddac się w jego rece podczas leczenia, on z pewnościa zrobi co w jego mocy żeby tylko pomoc swoim pacjentom. W pełni się angazuje w każdy jeden przypadek, to naprawde niesamowity czlowiek.

PUBLIKACJE (2)

 • Czy wybór leczenia substytucyjnego w pierwotnej niewydolności nadnerczy ma znaczenie w prewencji zespołu Nelsona? (współautor), [w:] Endokrynologia Polska, 2003.
 • Insulinooporność u chorych z nieczynnymi hormonalnie gruczolakami nadnerczy (współautor), Diabetologia Polska, 2003.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZDJĘCIA

  Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

  DOŁĄCZ DO NAS

  Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej