Brak wyników
    • Kobieta
    • Mężczyzna

    Neurolog, Kraków

    2 wyników
    • 78589
      Lek. Grażyna KowalskaNeurolog
      6.0
      Ten lekarz posiada wysoki poziom zaufania. Oznacza to, że należy do grupy specjalistów, którzy oferują wysoką jakość świadczonych usług oraz chętnie pomagają swoim pacjentom.
      Więcej informacji o lekarzu
      Trynitarska 11, Kraków
      Wiślna 9/2, Kraków
      Umów się na wizytę przez internet:
    • 4695
      Lek. Małgorzata SteczkowskaNeurolog dziecięcy
      6.0
      Ten lekarz posiada wysoki poziom zaufania. Oznacza to, że należy do grupy specjalistów, którzy oferują wysoką jakość świadczonych usług oraz chętnie pomagają swoim pacjentom.
      Więcej informacji o lekarzu
      ul. Łużycka 88H, Kraków
      Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MIDMED
      ul. Chmieleniec 16/53, Kraków
      Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych - Biskupice
      159, Trąbki
      Umów się na wizytę przez internet:
    Strona 1 z 1
    POPRZEDNIE
    NASTĘPNE
    Neurolog jest ekspertem w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób układu nerwowego. Chorobami neurologicznymi są epilepsja, zapalenie opon mózgowych, udar mózgu, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, choroba Huntingtona, choroba Alzheimera oraz migrena. Pacjenci zgłaszający się do neurologa skarżą się na bóle głowy, złą pamięć, problemy z koncentracją i osłabienie mięśni. Neurolog bada głowę, kręgosłup, kończyny, stawy, odruchy mięśni oraz czucie. Wykonuje też rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, badanie EEG oraz PET. W Krakowie można obecnie skorzystać z pomocy 0 znanych neurologów. Na wizytę u dobrego neurologa w Krakowie należy poczekać 0. Koszt takiej wizyty to średnio 0 złotych.

    Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

    DOŁĄCZ DO NAS

    Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej