Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  Krioterapia, Kraków

  0 wyników

  Krioterapia, Kraków

  Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj:
  • sprawdzić czy nie ma literówek
  • wyłączyć kilka filtrów
  • zwiększyć obszar wyszukiwania

  W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne są wszelkiego rodzaju niekonwencjonalne metody. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ są one bardzo skuteczne.

  Jedną z metod takiego leczenia jest leczenie zimnem. Dziś nazywamy to jako krioterapia i należy tutaj zaznaczyć, że coraz większa rzesza osób decyduje się na takie zabiegi. Jeżeli wspominamy krioterapii to warte zaznaczenia jest tutaj to, że może być ona przeprowadzana na dwa różne sposoby. Po pierwsze mowa tutaj o krioterapii miejscowej, a po drugie o ogólnej.

  Krioterapia miejscowa polega na podaniu określonego miejsca na naszym ciele bardzo niskiej temperaturze, która dochodzi nawet do minus stu osiemdziesięcioleciu stopni Celsjusza. Nieco inaczej jest jeżeli mówimy o drugiej metodzie. Ta polega na wejściu do specjalnej komory, gdzie temperatura jest nieco wyższa. Należy jednak zaznaczyć, że w tym przypadku komórki nie ulegają destrukcji jak to miało przy krioterapii miejscowej. Druga metoda jest bardzo korzystna jeśli chodzi o naszą przemianę materii i skórę. Także nasz organizm staje się bardziej odporny.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.