Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  rekonstrukcja-wiezadla-krzyzowego, Kraków

  0 wyników

  rekonstrukcja-wiezadla-krzyzowego, Kraków

  Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj:
  • sprawdzić czy nie ma literówek
  • wyłączyć kilka filtrów
  • zwiększyć obszar wyszukiwania

  Wszelkiego rodzaju urazy kolan są bardzo groźne i oczywiście jest to jak najbardziej normalne. Oczywiste jest to, że najbardziej na takie kontuzje narażone są osoby, które są aktywne fizycznie, a wiec sportowy, którzy uprawiają jakąś dyscyplinę zawodowo lub nawet amatorsko.

  Jednym z najpoważniejszych zabiegów jaki może być tutaj wykonywany jest rekonstrukcja więzadła krzyżowego. Jak sama nazwa wskazuje polega on na zrekonstruowaniu naszego więzadła krzyżowego, które znajduje się w kolanie. Jest to zabieg bezbolesny, ponieważ przeprowadzany jest przy znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Warte uwagi jest to, że taką rekonstrukcję więzadła krzyżowego może zlecić tylko lekarz.

  Sam zabieg polega na wprowadzeniu do naszego kolana artroskopu. Zbudowany jest tunel kostny dla przeszczepu i zabieg jest wykonywany. Po jego zakończeniu pacjent przez okres kilku dni musi zostać w szpitalu. Poza tym przez kilka tygodni będzie musiał korzystać z kul. Ważny po takiej rekonstrukcji więzadła krzyżowego jest także i okres rehabilitacyjny.

  Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

  DOŁĄCZ DO NAS

  Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej