Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  usuwanie-brodawek, Kraków

  0 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że dziś brodawki na naszym ciele nie wyglądają zbyt dobrze. W takiej sytuacji warto jest się pokusić o ich usunięcie co na pewno w wielkim stopniu poprawi nasz wygląd ogólny. Jeżeli wspominamy o zabiegu jakim jest usuwanie brodawek

  to należy przede wszystkim zaznaczyć to, że dziś jest to zabieg, który może być wykonywany na kilka różnych sposobów. Znanymi metodami są tutaj metoda termiczna, laserowa lub też krioterapia, która jak wiemy polega na poddaniu brodawki niskiej temperaturze, która sięga grubo poniżej zera.

  Niemniej jednak najbardziej popularnym zabiegiem jest tutaj laseroterapia. Polega ona na skierowaniu lasera na nasza brodawkę. Przy tego rodzaju zbiegu stosowane jest znieczulenie, które może mieć charakter śródskórny lub też podskórny. Okres gojenia się rany nie jest długi i już kolejnego dnia możemy tutaj zaobserwować na jej strupki. Jeśli chcemy go przyspieszyć możemy uzbroić się w specjalny środek dezynfekujący naszą skórę.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.