avatar

Artur Łazorko

Ortopeda, Ortopedia
0.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Dukielska 4/1l, RzeszówSpecjalistyczny Gabinet Ortopedyczny Artur Łazorko

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  5 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ortopeda, Rzeszów
 • Icon

  5 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ortopedia, Rzeszów

OPINIE (2)

 • 5 gwiazdek
  2 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • B.Zalejski
  Serdeczne podziękowania dla dr.Artura Łazorko za wieloletnie sprawowanie opieki i bardzo fachowego nadzoru nad żywotnością i ruchomością "moich stawów".Kilkanaście lat temu Pan doktor wykonał u mnie pierwszy zabieg wymiany stawu biodrowego.Przez kolejne lata dokonywał również zabiegów cieśni obu nadgarstków,oraz artroskopii kolana.W b.r.przyszła kolej na drugie biodro nowoczesną metodą dojścia międzymięśniowego.Wszystkie poprzednie,jak i ostatnia operacja przebiegły bardzo sprawnie i ze znakomitym efektem końcowym.Już po kilku dniach rekonwalescencji odstawiłem zupełnie środki p.bólowe i zacząłem "nowe życie" bez bólu i utykania na nogę.Pan dr A. Łazorko jest świetnym lekarzem, znakomitym fachowcem o wysokiej kulturze osobistej. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie ortopedyczne przekuwając je na powrót do zdrowia i radość z życia swoich pacjentów.
 • marekrachwal92
  Świetny specjalista. Kilka lat temu złamałem rękę z przemieszczeniem, dodam że jestem pianistą i jest mi ona bardzo potrzebna, w każdym szpitalu straszyli że to już koniec mojego grania a rękę trzeba rozcinać i coś wstawiać metalowego (nie znam się na tym, ale chyba coś o drucie mówili :)) Pan Łazorko nie tylko uratował rękę bez operacji, na wyczucie ale też zrobił to tak profesjonalnie że cztery miesiące później zdałem egzamin z fortepianu i do dzisiaj koncertuje nie czując dyskomfortu którym tak straszyli w innych szpitalach. Serdecznie dziękuję i obiecuję że kiedyś zaproszę na koncert :)

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej