avatar

lek. dent. Beata Świątkowska
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Periodontolog, Stomatolog
6.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Lek. dent. Beata Świątkowska to lekarz stomatolog specjalizujący się głównie w dziedzinie implantologii, implantoprotetyce, protetyce oraz chirurgii stomatologicznej. Studia wyższe ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie prowadzi prywatną klinikę stomatologiczną, zlok...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Ignacego Krasickiego 30/84, KrakówStomatologia Beata Świątkowska

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (2)

 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Periodontolog, Kraków
 • Icon

  4 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Stomatolog, Kraków

OPINIE (5)

 • 5 gwiazdek
  4 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.2
 • Martyna Kowalska
  Zgłosiłam się do doktor Świątkowskiej z błahym problemem (tak mi się wtedy wydawało). Chodziło o zacementowanie starych mostów wykonanych w innym gabinecie przed kilkoma laty. Po konsultacji dowiedziałam się, że zęby nie były dobrze wyleczone i przed zacementowaniem mostu konieczne będzie ponowne leczenie pod mikroskopem. Niektóre zęby trzeba było usunąć i wprawić implanty. Przyznam, że trochę mnie to przeraziło, szczególnie obawiałam się bólu. Miałam nieprzyjemne wspomnienia z innych gabinetów. Jestem już po leczeniu, a przeprowadzone zabiegi były całkowicie bezbolesne - zarówno zabiegi w znieczuleniu miejscowym, jak i w delikatnym uśpieniu. Efekt końcowy jest doskonały. Serdecznie polecam i dziękuję!
 • Małgorzata Różycka
  Jestem starszą osobą, uważam jednak że dbałość o wygląd to nie kwestia wieku, lecz dobrych manier, wychowania i kultury osobistej. Przeglądając różne strony internetowe zorientowałam się, że "remont" moich zębów to będzie spory wydatek.Skoro tak, to postanowiłam znaleźć kogoś najlepszego. Uruchomiłam moje kontakty w świecie medycznym i okazało się, że wśród polecanych lekarzy dentystów specjalistów od implantacji i protetyki najczęściej na pierwszym miejscu pojawiało się nazwisko dr Beaty Świątkowskiej. Wiecie Państwo, ludzie z tej branży doskonale wiedzą kto w czym jest najlepszy. Wybrałam klinikę dr Świątkowskiej. Całe leczenie, bardzo skomplikowane trwało osiem miesięcy. Doświadczyłam w tej Klinice samych pozytywnych rzeczy. Ludzkiego, bardzo sympatycznego i empatycznego podejścia, świetnej organizacji, terminowości, a co najważniejsze profesjonalizmu w każdym działaniu. Efekt leczenia jest dla mnie oszałamiający, a mąż komplementując mnie powiedział, że odmłodniałam o 20 lat. Biorąc poprawkę ja Jego uczucie do mnie, to może o 10. Wyrażam w tym miejscu moją ogromną wdzięczność i pełen podziw dla całego Zespołu, a szczególnie dla dr Beaty Świątkowskiej. Gorąco polecam z pełną odpowiedzialnością.
 • Marcin Kow
  Zdecydowanie odradzam!! Dla Pani doktor liczy się biznes, a nie pacjenci. Ma bardzo ładny gabinet, który jest dobrze wyposarzony. Jest bardzo pewna siebie i ciężko sie z nia rozmawia, nie podaje dokładnych informacji. Zdecydowanie nie polecam!!!!
 • Beata_33
  Do wizyty w Klinice dr.Świątkowskiej przekonała mnie możliwość udzielenia mi dożywotniej gwarancji na implanty i fakt,że mogą jej udzielać nieliczni lekarze! Sprawdziłam to.Wiele gabinetów pisze o dożywotniej gwarancji nie mając do tego prawa. Dowiedziałam się,że uzyskała takie uprawnienia. Miałam do założenia 2 implanty,wszystko odbyło się profesjonalnie,jestem absolutnie usatysfakcjonowana,polecam z całą odpowiedzialnością.
 • pacjentka_m
  Miałam bardzo dziwnie położoną i szczególnie trudną ósemkę.Byłam u 2 stomatologów,którzy po badaniu i obejrzeniu zdjęć odmówili wykonania zabiegu,ale ten drugi polecił mi dr.Beatę Świątkowską. Pojechałam na konsultację,doktor uprzedziła,że zabieg będzie trudny,ale na pewno sobie poradzi. Zabieg był wykonany w "sedacji" czyli w takim słabszym znieczuleniu ogólnym.Absolutnie nic nie czułam i z zabiegu niewiele pamiętam.Ósemkę oczywiście udało się usunąć. Około godziny 24 pozwoliłam sobie na telefon,co spotkało się ze strony doktor z całkowitym zrozumieniem i zakończyło sympatyczną rozmową. Miałam szczęście bo trafiłam do świetnego lekarza i człowieka o wyjątkowym podejściu do innych ludzi.

KURSY I STAŻE (32)

 • Mediterranean Prosthodontic Institute in Castellon,Spain-Advanced Aesthetic Implant Dentistry Course,
 • University of Southern California - Herma Ostrow School of Dentistry of USC - International Periodontal&Implant Symposium,
 • EAO - European Association of Osseointegration - 2008, 2009, 2010, 2011, 2012,

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZDJĘCIA

  ZOBACZ TAKŻE

  Popularne badania periodontyczne
  Leczone choroby periodontyczne
  Podobni specjaliści periodontyczne
  TU JESTEŚ:
  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.