Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  wybielanie-zebow

  4 wyników
  Strona 1 z 3
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Kto z nas nie marzy o olśniewającym hollywoodzkim uśmiechu? Piękne, białe zęby sprawiają, że czujemy się bardziej atrakcyjnie i jesteśmy pewniejsi siebie. Nie każdy jednak posiada naturalnie ładny uśmiech, stąd coraz większe zainteresowanie zabiegiem wybielania zębów.

  Może być on przeprowadzany w domu, przy wykorzystaniu specjalnych past lub pasków. Jednak zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie tego zabiegu w gabinecie stomatologicznym. Wówczas dentysta może stwierdzić, czy nie zaszkodzi on zdrowiu naszych zębów. Jeśli okaże się, że nie ma żadnych przeciwwskazań, wybielanie może odbyć się za pomocą naświetlania (na zęby nakładany jest żel, po czym skierowany zostaje na nie strumień nieszkodliwego niebieskiego światła) lub specjalnych nakładek (wykonuje się je w domu, wskazane przez specjalistę nakładki z wybielającym preparatem umieszcza się na noc na zębach przez okres około 2 tygodni). Wybielanie zębów jest dosyć kosztowne. Cena jednego zabiegu wynosi około 300 zł, jednak zazwyczaj musi on zostać powtórzony (nawet kilkakrotnie).

  Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

  DOŁĄCZ DO NAS

  Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej