avatar

Lek. Błażej Kierzkowski

Ginekolog, Ginekologia
6.0
Poziom zależy od:
  • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
  • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
IconZaufany specjalista

Lek. Błażej Kierzkowski jest ginekologiem. W 2007 ukończył studia medyczne, zdobywając prawo do wykonywania zawodu. W 2016 roku uzyskał specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa.

Pracuje na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala w Środzie Wielkopolskiej oraz Szpitala im. F. Raszei w Poznaniu.

...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

  • Icon

    Zaufany specjalista

    160 punktów za aktywność
  • Icon

    7 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

    Ginekolog,
  • Icon

    7 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

    Ginekologia,

OPINIE (5)

  • 5 gwiazdek
    4 głosy
  • 4 gwiazdki
    0 głosów
  • 3 gwiazdki
    0 głosów
  • 2 gwiazdki
    0 głosów
  • 1 gwiazdka
    1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.2
  • Pacjentka
    Nie polecam. Chociaż pierwsze spotkanie, pierwsze wizyty przebiegały bez zastrzeżeń. Niestety problem i prawdziwy charakter doktora poznałam gdy spóźniłam się na wizytę 6 minut( o czym oczywiście informowałam). Doktor potraktował mnie jak intruza, nie pacjentkę, która prowadzi w ciazy już 7 miesięcy. Nawet nikt nie próbował mnie przeprosić za aroganckie zachowanie pan w recepcji a następnie lekarza, który zamiast poprosić o poczekanie to jeszcze obwiniał mnie za zaistniała sytuacje. Dodam, ze panie w recepcji nie zaproponowały mi terminu tylko powiedziały- może pani zostać- być może lekarz panią przyjmie, być może nie. Zmieniłam lekarza prowadzącego i okazało się, ze pan Kierzkowski nie zauważył w mojej ciazy pewnego ,, szczegółu,,, który podczas porodu jest zagrożeniem życia dla kobiety!
  • Marzena
    Bardzo dobry lekarz, jest mily rzetelny, polecam
  • Agnieszka ak
    Dr Błażej Kieszkowski odbierali mój poród w Szpitalu Raszei w Poznaniu. tam spotkałam się z nimi po raz pierwszy (luty 2015). Był to mój pierwszy poród, drogami natury. Ciąża był 12 dni przenoszona i poród był wywoływany. Stopniowo zwiększana dawka Oxytocyny. Dzięki decyzją podjętym przez lekarzy był on bardzo sprawnie przeprowadzony, trwał tylko 3,5 godziny i zarówno ja jak i mój syn nie byliśmy zbyt wymęczeni (co dla dziecka któremu spadało tętno było b.ważne). Mąż także -jako osoba uczestnicząca w porodzie - ocenia go dobrze. Jako pierworódka czułam się dobrze i wszystkie decyzje były mi wyjaśniane. Zdecydowanie poród był lepszy od moich pierwotnych wyobrażeń. Zostałam spytana czy są jakieś środki znieczulające jakie preferuję (zdecydowałam się na Entonox - zostałam przez Dr Kierzkowskiego pouczona jak go najlepiej używać dzięki temu u mnie działał b.dobrze - także polecam ;-) jako lek znieczulający). Po urodzeniu syna zostałam jeszcze przez doktora Kierzkowskiego dobrze i sprawnie wyczyszczona i zszyta. Później położna środowiskowa pochwaliła cięcie i zszycie (jako wykonane b.starannie i bez pośpiechu). Lekarz b.delikatny w badaniu, sprawnie przeprowadził wszystkie zabiegi, miły. Dzięki niemu i znieczuleniu miejscowemu nie czułam żadnego bólu.
  • manuella
    Długo szukałam dobrego ginekologa tylko wśród kobiet, bo jakoś do mężczyzn nie mogłam się przekonać. Tymczasem to właśnie doktor Kierzkowski jest lekarzem, który na mnie wywarł największe wrażenie swoim profesjonalizmem i podejściem do pacjentek.
  • radaosnaMama
    Pana dr poznałam na oddziale położniczym, w którym mialam przyjemność przebywac. Jest miły, rzetelny, a do tego wie jak rozmawiać z pacjentka! Polecam.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej