avatar

Dr n. med. Dawid Kędzia
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Laryngolog
0.9
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Dawid Kędzia jest specjalistą w dziedzinie otolaryngologii. Pacjentów przyjmuje w gabinecie laryngologicznym w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej SOLUMED w Poznaniu.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Barana 15, PoznańMEDICAL PRESTIGE

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (2)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  90% pozytywnych opinii
 • Icon

  6 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Laryngolog, Poznań

OPINIE (10)

 • 5 gwiazdek
  8 głosów
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.5
 • Justyna 5 miesięcy temu
  Lekarz w 100% oddany swojej profesji, bardzo skrupulatny i przede wszystkim skuteczny w swoim działaniu. Ma podejście do pacjenta, poświęca tyle czasu ile potrzeba by zbadać a także objaśnic dokładnie pacjentowi jaka jest diagnoza i jakie są kolejne kroki. Pacjent czuje się zaopiekowany oraz dobrze pokierowany. Taki lekarz w dzisiejszym świecie to naprawdę rzadkość.
 • Dawid Kędzia
  Do Pani MałgorzatyRm - nie używam wulgaryzmów. Wpis jest projekcją Pani wyobrażeń. Spóźnienia wizyt zdarzają się gdy pacjenci wydłużają wizytę ponad potrzebę. Dgy jest koniecznosc, wizyta trwa dluzej, ale wtedy następni chorzy czekają. Caly ten wpis wygląda jednak na hejt.
 • MałgorzataRm
  Byłam u Pana doktora dwukrotnie. Pierwsza wizyta przebiegła dobrze, wywiad został udzielony oraz badanie również bez zarzutu. Jednakże użył wulgaryzmu, w opowiedzeniu jednej historii co zbagatelizowałam, pomyślałam sobie "wymsknęło mu się". Postanowiłam przyjść powtórnie. Wizyta była opóźniona ponad 45 min - cóż każdemu może się zdarzać, ok. Druga wizyta była dla mnie szokiem. Lekarz bardzo szybko przeprowadził badanie, zahaczył patykiem drewnianym o gardło, co było bardzo nie przyjemne. Na moją prośbę na wypisane powtórnie recepty, gdyż Pani w aptece nie przyjęła jej ze względu na złe wypisanie leku - Pan dr. użył stwierdzenie "pier*** nie znają się". Podczas wizyty w aptece trzy panie czytały nową receptę z nowym lekiem, aczkolwiek okazało się, że nie został wypisany lek o który prosiłam w gabinecie. Zatem pozostałam bez mojego głównego leku, po który przyszłam i zapłaciłam za wizytę prywatną. Lekarz nie miły do tego wulgarny. Trudno zrozumieć jego mowa do końca- co w diagnozie bywa kłopotliwe dla pacjenta. Bardzo nie przyjemny. Zdecydowanie odradzam.
 • beato
  doktora z całego serca mogę tylko polecić jest najlepszy w tym co robi i widac, ze znajduje w swoim zawodzie wiele radości:) szalenie pozytywny człowiek:)
 • Kollkaa
  Serdecznie polecam Byłam u niego niedawno i zrobił na mnie spore wrażenie, jest bardzo dobrym lekarzem i bardzo wczuwa się w dany problem W moim przypadku szybko postawił diagnozę która okazała się być jak najbardziej trafna Polecam raz jeszcze

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej

Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.