avatar

dr n. med. Ewa Stefanowicz-Kujawa
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Endokrynolog, Ginekolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Dr n. med. Ewa Stefanowicz-Kujawa specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa (od 1987 roku), a także endokrynologii (od 1993 roku).

Zajmuje się kobietami w ciąży. Służy poradą w zakresie antykoncepcji i zaburzeń miesiączkowania. Doradza kobietom w okresie przekwitania. Diagnozuje infekcje dróg moczowych. L...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Kowalska 5/1, GdańskFemina Sp z o.o. Gabinety przy Kowalskiej

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (2)

 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Endokrynolog, Gdańsk
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Gdańsk

OPINIE (6)

 • 5 gwiazdek
  2 głosy
 • 4 gwiazdki
  3 głosy
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:3.8
 • Monika Malinowska
  Moja córka chodziła do wielu lekarzy i dopiero P Doktor wczuła się w jej stan zdrowia .Od wielu lat złe samopoczucie ,bole głowy ,wypadanie włosów .Po zleconych badaniach wyszło Hashimoto.Obecie jesteśmy pod kontrolą P Doktor ,ustawione leki i regularne badania lekarskie .Ostatnio wizyty odbywają się telefonicznie z powodu Covidu-19.P Doktor bardzo zaangażowana ,każe dzwonić nawet dwa razy dziennie aby poinformować o wynikach krwi i zaleceniach do następnej wizytyZawsze miła i konkretna .Rozmowy długie ,tak jak wymaga sytuacja .Nigdy nas nie zbyła,mimo że danego dnia ma zawsze dużo pacjentów .Bardzo polecam
 • daniana
  MASAKRA! Co za podejście do pacjenta? Cały czas prawie rozmawiała przez telefon i jedną ręką usiłowała zbadać moje piersi.Następnie mnie zapytała czy jestem z Ukrainy bo mam taki wiejski akcent?! Nie do wiary.Co za chamstwo.Jestem bardzo rozczarowana.Strata czasu i pieniędzy.Szkoda 120 zł. NIE POLECAM!!!!!!
 • Fiorka
  To najlepszy ginekolog do jakiego chodziłam. Potrafi wszystko wyjaśni, dobrać odpowiednie leki kiedy to się oakzało że problemy tarczycowe wystapiły po ciąży. Już wiem że zmieniać nie będę. Ogólnie naprawdę super kobietka, która każdemu pomoże a wizyta trwa tyle ile pacjent potrzebuje.
 • Katia88
  Miałam problem z prolaktyną. Poszukiwałam specjalisty który mi pomoże. Udało się trafić na panią doktor. To bardzo miły lekarz, który poszukał przyczyn i dobrał odpowiednie leczenie. Dzięki temu wszystkie problemu zniknęły. Bardzo dziękuję za pomoc, naprawdę polecam!
 • Mamka
  W moim mieście okazało się, że trudno o dobrego lekarza. Poszukiwania trochę trwały by był ktoś zaintersuje się moim problemem a nie tylko pieniędzmi. udalo się trafić na pania doktor:) Jest bardzo spokojna i naprawdę widać, że wie jak pomóc kobiecie. Zanim postawi diagnozę o wszystko zapyta zrobi szereg badań. Super!

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej