avatar

Dr n. med. Iwona Gabriel

Ginekolog
0.9
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Dr n. med. Iwona Gabriel jest ginekologiem.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Lompy 4, ChorzówSpecjalistyczna Przychodnia Lekarska "MEDICUS"
mapmarker
ul. Witolda 6 B, RzeszówSzpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (4)

 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Świętochłowice
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Chorzów
 • Icon

  4 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Rzeszów
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Siemianowice Śląskie

OPINIE (8)

 • 5 gwiazdek
  7 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.5
 • Ania Sz
  Szczerze polecam panią dr Gabriel. Trafiłam do niej po dwóch latach starań o zajście w ciążę. Bardzo szybko udało się zrobić wszystkie badania, załatwiła nawet specjalistyczne konsultacje dla mojego męża. Obecnie spodziewamy się już drugiego dziecka. W sprawach związanych z ciążą zawsze można do niej zadzwonić, w razie wątpliwości bez problemu daje skierowania na dodatkowe badania i konsultacje.
 • pacjentka2015
  Zgadzam się z powyższymi opiniami: Iwona Gabriel poświęca dużo czasu pacjentowi, oddzwania na telefon. Wszystko jest w porządku, dopóki ciąża przebiega prawidłowo. W moim przypadku było inaczej. W 8tyg. ciąży umówiłam się na wizytę, po której odniosłam dobre wrażenie, choć zaniepokoiło mnie, że wg usg okazało się, że jest 6tydz. Dr Iwonę Gabriel jednak nie do końca to zmartwiło - stwierdziła, że SERCE BIJE, mimo że ja nic nie słyszałam. W 10tyg ciąży pojawiły się u mnie lekkie plamienia, więc zadzwoniłam do Iwony Gabriel z zapytaniem, czy mam przyjechać. Odpowiedź brzmiała: niech pani zażywa duphaston (pracuję w aptece i mam do niego dostęp). Za tydz (poniedziałek) zadzwoniłam z informacją, że brązowe plamienia nadal są. Odpowiedź brzmiała: to normalne bo się oczyszcza, spotkamy się w piątek. W piątek na wizycie, która trwała godz. dowiedziałam się, że obraz jest zamazany i muszę zrobić w sobotę HCG i powtórzyć w poniedziałek i zadzwonić. Ponadto zmierzyła wielkość płodu na 10 tydz (powinien być koniec 12tyg) Zadałam konkretne pytanie CZY SERDUSZKO BIJE, usłyszałam: jeszcze tak. Dostałam bardzo silne dawki luteiny i dopochwowo i podjęzykowo i kazała mi leżeć. HCG w sobotę wyszło 1970 i wskazywało na 6tydz!!!(powinien być 12tydz) Pojechałam do szpitala i dowiedziałam się, że zarodka w ogóle nie ma, jest puste jajo płodowe, ciąża zatrzymała się na 6tygodniu.Kilku lekarzy nie mogło uwierzyć, że jakiś lekarz mógł stwierdzić, że dzień wcześniej biło serce!!!!! Ocenę dr Iwony Gabriel pozostawiam osobom, które to czytają. Bicie serca to podstawowy parametr, który sprawdza się podczas badania USG i nie ma możliwości pomyłki.
 • aneta5
  Chodzę do do pani doktor już dość długo. Muszę przyznać , że jeszcze nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza, zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla pacjentek. Jeżeli chodzi o antykoncepcje to bardzo dobrze dobiera środki i zawsze dokładnie informuje jak stosować i jakie są efekty. Zachęca też do wykonywania badań. Rekomenduje Panią doktor innym :)
 • umaguma
  Bardzo dobra lekarka! Z ogromną klasą i kulturą osobistą. Lecze się u niej już od kilku lat, dlatego polecam panią doktor Gabriel. Leczy bardzo skutecznie i radzi sobie nawet w bardzo trudnych przypadkach, tam gdzie inni lekarze nie dawali sobie rady.
 • Irydka
  Wspaniała lekarka, doskonale leczy i jest nieoceniona jako prowadząca ciąże. pani doktor prowadziła dwie moje ciąże, za każdym razem byłam bardzo zadowolona z tego jak wywiązuje się ze swoich obowiązków. Jest świetna i potrafi rozmawiać z kobietą z problemami. Gorąco polecam wszystkim panią doktor.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej

Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.