avatar

Jarosław Niemoczyński
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Andrologia, Androlog, Ginekolog, Ginekologia
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
IconZaufany specjalista

Lek. Jarosław Niemoczyński jest specjalistą w dziedzinach ginekologii i położnictwa oraz andrologii. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, International Society for Gynecologic Endoscopy oraz European Society of Human Reproduction.

Posiada ponad 30-letnie doświad...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Dolna 17/1, WarszawaUsługi Lekarskie Jarosław P. Niemoczyński

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (6)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  94% pozytywnych opinii
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Androlog, Warszawa
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Andrologia, Warszawa
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Warszawa
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekologia, Warszawa

OPINIE (18)

 • 5 gwiazdek
  16 głosów
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.7
 • Pacjentka87
  Zdecydowanie odradzam. Ten Pan sprzedaje usługę in vitro i nie jest zainteresowany jakimkolwiek innym leczeniem. W naszym przypadku wmawiał nam, że z powodu słabych parametrów nasienia rozwiązaniem jest in vitro, najpierw jednak zalecił nam kilkumiesięczną stymulację cyklu. Po kolejnej stymulacji pojawiła mi się najbardziej bolesna miesiączka w życiu i wylądowałam w szpitalu. Okazało się, że lekarz z tego szpitala pracuje w innej klinice leczenia niepłodności i po usłyszeniu naszej historii nie krył zdziwienia dlaczego przy rzekomo tak słabych parametrach nasienia ktoś w ogóle zdecydował się na stymulację cykli. Pan Niemoczyński wielokrotnie mijał się z prawdą, zwłaszcza przy ocenie jakości wszystkich badań nasienia męża, a w szczególności ostatniego - wg. Pana Niemoczyńskiego wyniki ostatniego badania były najsłabsze ze wszystkich i powinniśmy rozważyć przyspieszenie in vitro - kolejni pytani przez nas lekarze zgodnie twierdzili, że mąż nie ma żadnego problemu z płodnością, wyniki nieznacznie odbiegają od normy ale są poprawne a ostatni wynik badania nasienia jest najlepszy ze wszystkich. Po tym zrezygnowaliśmy z usług Pana Niemoczyńskiego i firmy INVICTA. Kolejni lekarze zdiagnozowali u mnie chorobę, która została szybko wyleczona i obecnie jestem w 7 tyg. ciąży. Podsumowując, Pan Niemoczyński jest pracownikiem firmy, która sprzedaje usługę in vitro i tylko tym się zajmuje niezależnie czy to jest to potrzebne i czy rezultat będzie pomyślny. Przez tego Pana straciliśmy kilka miesięcy oraz całkiem sporo pieniędzy, a w swojej diagnozie już bardziej pomylić się nie mógł. Nie zlecał mi żadnych badań dot. mojego stanu zdrowia poza niezbędnym minimum, ale za to bardzo szybko zlecił badania potrzebne do in vitro (oczywiście w INVICTA i kosztujące ok 1400 PLN) i radził je zrobić od razu bo na wyniki czeka się ok. miesiąc. Moja rada: jeśli macie problemy z zajściem w ciążę najpierw skonsultujcie to poza klinikami tj. INVICTA, bo tam nikt na poważnie nie zajmie się leczeniem waszego problemu.
 • isska
  Niesamowicie sympatyczny i baaaaaaardzo pomocny ginekolog! Zgadzam się ze swoimi przedmówczyniami, że specjalistą jest bardzo dobrym! Jestem mu niesamowicie wdzięczna za to, że ciągle próbuje nam pomóc wyleczyć moja niepłodność. mam nadzieję, że szybko doczekamy się efektów.
 • halinka01
  Bardzo fajny, sympatyczny, pełen zrozumienia dla pacjentki. Na wizytach zawsze jest bardzo kulturalny i taktowny. Kiedy zwróciliśmy się do niego z problemami z płodnością od razu zlecił nam wszystkie testy - nie tylko badanie drożności jajowodów, ale też inne, specjalistyczne badania. Dzięki temu od razu wiedzieliśmy na czym polega problem i jak sobie z nim poradzić. Mogę go z całą pewnością polecić osobom szukającym wysokiej jakości usług!
 • KarolinaB
  Szukając dobrego ginekologa warto zapisać się do doktora Niemoczyńskiego! Przychodząc się na wizytę już po paru minutach wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Jest kompetentnym specjalistą, który potrafi rozmawiać z pacjentkami, a na dodatek bardzo delikatnie i z prawdziwą troska wykonuje badanie ginekologiczne. Szczerze polecam!!!
 • Zadowolona z wizyty
  Dostałam namiary do doktora od koleżanki, która donosiła zdrowe dziecko dzięki doktorowi Niemoczyńskiemu. W moim przypadku również tak było. Pan doktor przez cały okres ciąży zlecał niezbędne badania, instruował mnie, co mam robić i jak się odżywiać. Przygotowywał mnie powoli do porodu i cały czas wspierał psychicznie. Naprawdę świetny lekarz, takich nie można często spotkać!

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej