avatar

Jarosław Niemoczyński
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Androlog, Ginekolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista

WYRÓŻNIONY ZA:

Icon

94% pozytywnych opinii

bronze Pan doktor jest wyjątkowym lekarzem. Bardzo kulturalny i szanujący uczucia inny...
UMÓW WIZYTĘ

Konsultacja ginekologiczna z USG

18 - 100 lat

mapKonsultacja ginekologiczna z USG
od 250 zł
icon
Usługi Lekarskie Jarosław P. NiemoczyńskiDolna 17/1, Warszawa

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Płatność na miejscu
loader

CENNIK USŁUG (1)

Konsultacja ginekologiczna z USG
od 250
Płatność na miejscu
OTRZYMASZ:
Bezpłatne przypomnienie o wizycie
Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

OPINIE (18)

 • 5 gwiazdek
  16 głosów
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.7
 • Pacjentka87
  Zdecydowanie odradzam. Ten Pan sprzedaje usługę in vitro i nie jest zainteresowany jakimkolwiek innym leczeniem. W naszym przypadku wmawiał nam, że z powodu słabych parametrów nasienia rozwiązaniem jest in vitro, najpierw jednak zalecił nam kilkumiesięczną stymulację cyklu. Po kolejnej stymulacji pojawiła mi się najbardziej bolesna miesiączka w życiu i wylądowałam w szpitalu. Okazało się, że lekarz z tego szpitala pracuje w innej klinice leczenia niepłodności i po usłyszeniu naszej historii nie krył zdziwienia dlaczego przy rzekomo tak słabych parametrach nasienia ktoś w ogóle zdecydował się na stymulację cykli. Pan Niemoczyński wielokrotnie mijał się z prawdą, zwłaszcza przy ocenie jakości wszystkich badań nasienia męża, a w szczególności ostatniego - wg. Pana Niemoczyńskiego wyniki ostatniego badania były najsłabsze ze wszystkich i powinniśmy rozważyć przyspieszenie in vitro - kolejni pytani przez nas lekarze zgodnie twierdzili, że mąż nie ma żadnego problemu z płodnością, wyniki nieznacznie odbiegają od normy ale są poprawne a ostatni wynik badania nasienia jest najlepszy ze wszystkich. Po tym zrezygnowaliśmy z usług Pana Niemoczyńskiego i firmy INVICTA. Kolejni lekarze zdiagnozowali u mnie chorobę, która została szybko wyleczona i obecnie jestem w 7 tyg. ciąży. Podsumowując, Pan Niemoczyński jest pracownikiem firmy, która sprzedaje usługę in vitro i tylko tym się zajmuje niezależnie czy to jest to potrzebne i czy rezultat będzie pomyślny. Przez tego Pana straciliśmy kilka miesięcy oraz całkiem sporo pieniędzy, a w swojej diagnozie już bardziej pomylić się nie mógł. Nie zlecał mi żadnych badań dot. mojego stanu zdrowia poza niezbędnym minimum, ale za to bardzo szybko zlecił badania potrzebne do in vitro (oczywiście w INVICTA i kosztujące ok 1400 PLN) i radził je zrobić od razu bo na wyniki czeka się ok. miesiąc. Moja rada: jeśli macie problemy z zajściem w ciążę najpierw skonsultujcie to poza klinikami tj. INVICTA, bo tam nikt na poważnie nie zajmie się leczeniem waszego problemu.
 • isska
  Niesamowicie sympatyczny i baaaaaaardzo pomocny ginekolog! Zgadzam się ze swoimi przedmówczyniami, że specjalistą jest bardzo dobrym! Jestem mu niesamowicie wdzięczna za to, że ciągle próbuje nam pomóc wyleczyć moja niepłodność. mam nadzieję, że szybko doczekamy się efektów.
 • halinka01
  Bardzo fajny, sympatyczny, pełen zrozumienia dla pacjentki. Na wizytach zawsze jest bardzo kulturalny i taktowny. Kiedy zwróciliśmy się do niego z problemami z płodnością od razu zlecił nam wszystkie testy - nie tylko badanie drożności jajowodów, ale też inne, specjalistyczne badania. Dzięki temu od razu wiedzieliśmy na czym polega problem i jak sobie z nim poradzić. Mogę go z całą pewnością polecić osobom szukającym wysokiej jakości usług!
 • KarolinaB
  Szukając dobrego ginekologa warto zapisać się do doktora Niemoczyńskiego! Przychodząc się na wizytę już po paru minutach wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Jest kompetentnym specjalistą, który potrafi rozmawiać z pacjentkami, a na dodatek bardzo delikatnie i z prawdziwą troska wykonuje badanie ginekologiczne. Szczerze polecam!!!
 • Zadowolona z wizyty
  Dostałam namiary do doktora od koleżanki, która donosiła zdrowe dziecko dzięki doktorowi Niemoczyńskiemu. W moim przypadku również tak było. Pan doktor przez cały okres ciąży zlecał niezbędne badania, instruował mnie, co mam robić i jak się odżywiać. Przygotowywał mnie powoli do porodu i cały czas wspierał psychicznie. Naprawdę świetny lekarz, takich nie można często spotkać!

NADAL NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

Umów wizytę w 2 minuty!Ponad 44 tysiące sprawdzonych lekarzyWolne terminy nawet dziś!
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.