avatar

Dr hab. n. med. Leszek Gottwald
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekolog, Ginekologia, Onkolog, Onkologia
0.3
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10

Dr hab. n. med. Leszek Gottwald jest specjalistą w dziedzinie ginekologiczno-położniczej oraz onkologicznej. W 1998 roku ukończył studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a w 2003 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Pracuje w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Medi-Med, gdzie zajmuje się tematem ant...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
gen. J. Dąbrowskiego 15B, ŁódźCentrum Medyczne Remedium

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (5)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  5 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Łódź
 • Icon

  5 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekologia, Łódź
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Onkolog, Łódź
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Onkologia, Łódź

OPINIE (7)

 • 5 gwiazdek
  7 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
 • Ilona
  Po dwóch niedonoszonych ciążach zmieniłam lekarza na dr Gottwalda. Zdiagnozował mój przypadek, przeprowadził odpowiednie badania i wprowadził odpowiednie antybiotyki. Zajął się mną jak profesjonalny specjalista w swoim zawodzie. Udało mi się trzeci raz zajść w ciążę, dzieki pomocy doktora Gottwalda. Cała ciąża byłam pod okiem dr Gottwalda. Zawsze szybko działał jak tylko coś działo się niepokojącego i cały czas miał oko na prawidłowym przebiegiem ciąży. Moja córeczka URODZIŁA się zdrowa.
 • Agapa
  Od niedawna jestem jego pacjentką i uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo miłe podejście do pacjentki. Lekarz godny zaufania. Specjalista w swojej dziedzinie. Polecam gorąco.
 • Asia
  Przez czysty przypadek trafiłam do doktora Gottwald. Wyleczył powracające zakażenia przewodu moczowego podczas ciąży. Z cierpliwością wysłucha pacjentkę, znajdzie dla niej czas i odpowie na każde pytanie. W każdej chwili udzieli porady telefonicznej. Lekarz zawsze spokojny, delikatny podczas badania i zawsze uśmiechnięty.
 • Pacjentka
  Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca! Jest Pan cudownym człowiekiem i najlepszym specjalistą z jakim miałam styczność! Jestem szczęśliwa, że mogłam spotkac takiego lekarza jak Pan. Każdej kobiecie polecam skorzystanie z usług tego lekarza. Dla kobiety jest bardzo ważne zdrowie właśnie jeśli chodzi o sprawy ginekologiczne, każda z nas jest wrażliwa i bardzo delikatna w tych sprawach. W tym jest nasza kobiecość, siła, macierzyństwo i seksualność. Wszystko co najpiękniejsze. I potrzebna jest osoba która z delikatnością i taktyką podejdzie nie krzywdząc w żaden sposób. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że można zaufać Panu Doktorowi Leszkowi Gottwaldowi.
 • Agnieszka
  Korzystałam z badań w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia u tego lekarza. Nie płacąc nic za badania, mile się zaskoczyłam, że są jeszcze lekarze, którzy potrafią być mili i zrobić wszystko tak jak powinni wtedy kiedy im się nie płaci nie wiadomo jakich kwot za badania i wizyty. Właśnie taki jest dr Leszek Gottwald.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

ZOBACZ TAKŻE

Popularne zabiegi ginekologiczne
TU JESTEŚ:

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej