avatar

Lek. Maria Brzeska-Budzanowska
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Dermatolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista

Lek. Maria Brzeska-Budzanowska zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Mehoffera 6, KrakówKLINIKA KRAKOWSKA SP. Z O.O
phone5394707...
mapmarker
Dworska 1B/LU1, KrakówSzpital Dworska

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  2 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Dermatolog, Kraków
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Dermatolog, Zabierzów k. Krakowa

OPINIE (6)

 • 5 gwiazdek
  5 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.3
 • zakopianczyk
  Chyba najgorszy lekarz z jakim miałem styczność ! Nie wiem jak ktoś z takim podejściem może nazywać się lekarzem. Przyszedłem do Pani "doktor" po 4-ro letniej walce z dolegliwościami dermatologicznymi, kierowany pozytywnymi opiniami na jej temat, niestety bardzo się zawiodłem. Mimo, że mam zupełnie różne problemy inaczej się objawiające w różnych miejscach na ciele, Pani rzuciła okiem doslownie na sekunde na jedno miejsce i od razu stwierdziła, że jest to łuszczyca, mimo, że pokazałem jej antybiogram z wymazów z miejsc chorobowo zmienionych który wykazywał zakażenie gronkowcem złocistym i stwierdzał na które środki szczep jest podatny, to ta beznadziejna kobieta nawet na to nie spojrzała i nie zapisała mi nic zawierajacego leki sugerowane przez antybiogram, tylko podała kilka różnych kortysteroidów. Po czym gdy powiedziałem jej, że już wielokrotnie byłem leczony kortysteroidami i po nich problem znika tylko na chwile a potem wraca w jeszcze gorszym stanie, to kobieta stwierdzila jedynie, ze luszczyca niestety ma to do siebie, że lubi wracać. !!! Ponadto gdy wrocilem do domu i zakupiłem leki, w recepcie przeczytałem, że tych maści nie wolno stosować w okolicach ciała w których akurat mam najwieksze problemy!!! Uważajcie na tego lekarza, jest beznadziejną niedouczoną osobą, która zupełnie nie dba o zdrowie pacjenta. Może jedynie zaszkodzić.
 • -Wojciech
  Muszę przyznać, że otrzymałem w gabinecie pani doktor Budzanowskiej najlepszą możliwą pomoc i jestem szczerze zachwycony jej profesjonalizmem. Drobne plamki zupełnie zostały przez nią zlikwidowane. Wspaniały dermatolog.
 • kociak20
  Nie mam pytań! GENIALNA DERMATOLOŻKA!!! Pomogła mi usunąć trądzik, ale też ZMIANY PO TRĄDZIKU!! Okazuje się, że nie trzeba przeszczepu skóry, żeby dobrze wyglądać. No super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • kinder
  Pani Maria już na pierwszej wizycie zdiagnozowała u mnie świerzba i przepisała właściwe leki. Polecam
 • Jarika
  Pani Maria jest moją panią dermatolog od kilku miesięcy. Wiem, że mogę na nią liczyć i jeżeli będę miał jakikolwiek problem zdrowotny dotyczący mojej skóry, to kiedy udam się do Pani Marii Brzeskiej, uzystkam natychmiastową i doskonałą pomoc. Niewiele mogę powiedzieć o innych lekarzach, bo w swoim życiu chodziłam tylko do dwóch, ale wiele się nasłuchałam o nieskuteczności dermatologów w tym mieście od znajomych. Dlatego myślę, że mogę tę osobę polecić. Jest skuteczna - to pewne. Trudno się na niej więc zawieść. Baaaaaaardzo polecam i pozdrawiam wszystkich, którzy szukają tu dobrego specjalisty.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej