avatar

Lek. Piotr Zabul
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekolog
6.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
phone5394706...

Lek. med. Piotr Zabul jest lekarzem ginekologiem. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Obecnie pacjentów przyjmuje w Centrum Zdrowia Swissmed w Gdańsku.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Wileńska 44, GdańskSwissmed Centrum Zdrowia
phone5394706...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (1)

 • Icon

  2 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Gdańsk

OPINIE (4)

 • 5 gwiazdek
  3 głosy
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  1 głos
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:4.5
 • Anna
  Do doktora Zabula trafiłam z polecenia koleżanki, w celu skonsultowania diagnozy postawionej wcześniej u innego lekarza. Od tego momentu zostałam na stałe :) Świetny lekarz, zaangażowany, pełen profesjonalizmu a do tego z ogromnym poczuciem humoru :) Cierpliwie odpowiada na pytania i uspokaja. Doktor prowadził moje leczenie i wykonał niezbędną operację (w szpitalu w Redłowie - również świetny oddział!). Bardzo polecam.
 • Magda K-S
  Druga ciąża i oczywiście ponownie prowadzona przez Pana doktora. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Przez całą ciążę czułam się zaopiekowana w 100%, Pan doktor bardzo dba o swoje pacjentki podczas wizyt jak i podczas pobytu w szpitalu. Profesjonalista w każdym calu, a przy tym szczypta humoru. Obecność Pana doktora podczas porodu okazała się nieoceniona, szybka reacja i było po wszystkim - dziecko urodzone praktycznie podczas jednego skurczu. Wielkie dzięki!
 • Annaannaanna
  W 13 tygodniu ciąży wybrałam doktora Piotra Zabula na mojego lekarza prowadzącego. Wizyty przyjmował w prywatnej praktyce w Gdańsku. Doktor był bardzo profesjonalny, konkretny. Można też go lubić za poczucie humoru, które jednak nie przeszkadza mu błyskawicznie przejść do konkretów, gdy okazuje się, że coś może dziać się "nie tak". Byłaby to bardzo pozytywna opinia gdyby na tym się skończyło. Niestety, byłam zmuszona przebywać dość długo w szpitalu przed rozwiązaniem, i tam poznałam drugie oblicze Pana Piotra. W szpitalu potrafi potraktować swoją pacjentkę bardzo przedmiotowo, zdarza mu się być aroganckim, nieprzyjemnym. Mówię o pobycie w szpitalu nie o porodzie przy którym ten Pan nie był. Na pytania odpowiada zdawkowo, zdarza mu się niepotrzebnie straszyć pacjentki i czasem wykazuje się brakiem jakiejkolwiek empatii (to akurat opinia też innej jego pacjentki z prywatnych wizyt która też musiała więcej czasu spędzić w szpitalu). Nie tego oczekiwałam po miłym profesjonalnym lekarzu z prywatnej praktyki - moim prowadzącym. Raczej nie piszę opinii, ale po zastanowieniu zdecydowałam się ostrzec inne Panie.
 • ahil
  Nie jestem stałą pacjentką Doktora, ale trafiłam do niego z polecenia koleżanki (i opinii na forach), szukając dobrego diagnosty w celu wykonania badania USG w 12 tyg. ciąży. Nie zawiodłam się. Cudowna atmosfera w trakcie badania, szczegółowe pomiary, a następnie bardzo wyczerpujące omówienie wyników. Szczerze polecam! :)

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej