Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  badanie-snu, Poznań

  0 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Problemy ze snem mogą dziś dopaść każdego z nas. Jest to dość duży kłopot, ponieważ jak wiemy podczas snu nasz organizm odpoczywa. W sytuacji kiedy nie możemy zasnąć lub nasz sen jest przerywamy nie odpoczywamy tak jak być powinno.

  Jeżeli cierpisz na takie dolegliwości warto jest zdecydować się na specjalistyczne badania, które z pewnością pomogą w postawieniu diagnozy i podjęciu odpowiedniego leczenia. Dziś w takiej sytuacji pomocne jest badanie snu. Polega ono na bardzo dokładnej interpretacji naszego snu. Ważne jest tutaj to, że jest ono przeprowadzane bezboleśnie i nie jest jakimkolwiek utrudnieniem dla samego pacjenta. Jego specyfika polega bowiem na tym, że do naszego organizmu podłączane są elektrody i czujniki, które rejestrują najważniejsze parametry w czasie naszego snu. Wyniki takiego badania są zapisywane na monitorach.

  Jeżeli wspominamy o takim badaniu to należy zaznaczyć to, że powinno ono odbywać się w nocy. Wtedy nasz organizm jest najbardziej wypoczęty, a więc wyniki będą wiarygodniejsze.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.