Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  badanie-snu, Warszawa

  2 wyników
  Strona 1 z 4
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  W dzisiejszych czasach badane jest już niemal wszystko. Nie inaczej jest z naszym snem. Z pewnością badanie snu nie jest tak bardzo popularne jak szereg innych badań, ale na pewno ze względu na swoją specyfikę jest bardzo ciekawe i intrygujące.

  Przede wszystkim należy tutaj wspomnieć o tym, że takie badanie snu zalecane jest osobom, które mają problemy w zasypania, czy też w czasie ich snów pojawiają się koszmary senne. Samo badanie jest bardzo proste i nie przynosi pacjentowi żadnego dyskomfortu. W czasie trwania snu do ciała pacjenta podłącza się specjalne czujniki i elektrody, które bardzo dogłębnie analizują stadium snu.

  Ważne jest tutaj to, że takie badanie powinno być wykonywane w nocy. Wtedy bowiem organizm takiego pacjenta jest wypoczęty. Jeżeli chcemy, aby takie badanie było wiarygodne to sen powinien trwać tutaj co najmniej sześć godzin. Oczywiste jest to, że im jest on dłuższy tym badanie jest wiarygodniejsze. Wyniki z takiego badania zapisywane są na monitorach, a więc z ich odczytem nie ma żadnego problemu.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.