Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  badanie-snu, Warszawa

  0 wyników
  Strona 1 z 4
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  W dzisiejszych czasach badane jest już niemal wszystko. Nie inaczej jest z naszym snem. Z pewnością badanie snu nie jest tak bardzo popularne jak szereg innych badań, ale na pewno ze względu na swoją specyfikę jest bardzo ciekawe i intrygujące.

  Przede wszystkim należy tutaj wspomnieć o tym, że takie badanie snu zalecane jest osobom, które mają problemy w zasypania, czy też w czasie ich snów pojawiają się koszmary senne. Samo badanie jest bardzo proste i nie przynosi pacjentowi żadnego dyskomfortu. W czasie trwania snu do ciała pacjenta podłącza się specjalne czujniki i elektrody, które bardzo dogłębnie analizują stadium snu.

  Ważne jest tutaj to, że takie badanie powinno być wykonywane w nocy. Wtedy bowiem organizm takiego pacjenta jest wypoczęty. Jeżeli chcemy, aby takie badanie było wiarygodne to sen powinien trwać tutaj co najmniej sześć godzin. Oczywiste jest to, że im jest on dłuższy tym badanie jest wiarygodniejsze. Wyniki z takiego badania zapisywane są na monitorach, a więc z ich odczytem nie ma żadnego problemu.

  Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

  DOŁĄCZ DO NAS

  Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej