Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  lakowanie-zebow, Wrocław

  2 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Jeżeli wspominamy o lakowaniu zębów to przede wszystkim należy tutaj wspomnieć o tym, że musi ono być przeprowadzone na zdrowych zębach. Jest to nałożenie laku na niewielkie szczeliny lub zagłębienia. Warte podkreślenia jest to, że laki nie muszą być tutaj zgodne z kolorem uzębienia.

  W stomatologii spotykane są zarówno bezbarwne jak i kolorowe laki. Celem takiego lakowania zębów jest przede wszystkim ich ochrona. W dzisiejszych czasach na lakowanie zębów mogą zdecydować się tak osoby dorosłe jak i dzieci, ale o wiele częściej to dzieci mają lakowane zęby. Jest tak oczywiście dlatego, że czyszczenie zębów przez najmłodszych nie jest tak dokładne jak przez osoby dorosłe.

  Z pewnością nie bez znaczenia jest tutaj także i fakt, że dzieci, które nie ukończyły siódmego roku życia za takie zabiegi nie muszą płacić. W całości koszt lakowania pokrywa tutaj Narodowy Fundusz Zdrowia. Nikt z nas nie musi obawiać się lakowania zębów, ponieważ jest to zabieg, który przeprowadzany jest bezboleśnie dla samego zainteresowanego.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.