Brak wyników
    • Kobieta
    • Mężczyzna

    laserowe-usuwanie-tatuazy

    0 wyników
    Strona 1 z 4
    POPRZEDNIE
    NASTĘPNE

    Laserowe usuwanie tatuaży wchodzi w skład zabiegów wykonywanych w ramach dermatologii laserowej. Dzięki użyciu specjalnego lasera pozwala ono na zawsze pozbyć się niechcianego tatuażu. Wysyłane przez laser impulsy świetlne wchłaniają pigmenty znajdujące się w skórze, dzięki czemu już po kilku zabiegach skóra staje się rozjaśniona, a sam tatuaż coraz mniej widoczny. Zabieg ten z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych, jednak przy użyciu odpowiedniego lasera dyskomfort nie jest aż tak odczuwalny. Po ukończonej sesji, skóra może być zaczerwieniona i podrażniona. Aby zniwelować nieprzyjemne dolegliwości, lekarz może zaproponować specjalne maści lub opatrunki, które przyspieszą proces gojenia. W zależności od tego, czy tatuaż wykonywany był w sposób amatorski czy też profesjonalny, czas trwania zabiegu ulega zmianie. To samodotyczy czasu trwania jednej sesji, która może trwać od 5 minut do jednej godziny.

    Po zakończonej serii zabiegów należy szczególnie dbać o naświetloną skórę. Zaleca się, aby pacjent nawilżał oraz natłuszczał daną partię ciała oraz ograniczył przebywanie na słońcu, korzystanie z siłowni, basenu oraz sauny.

    Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

    DOŁĄCZ DO NAS

    Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej