Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  lifting

  0 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Lifting, nazywany również korekcją opadnięcia skóry twarzy, jest metodą pozwalającą ukryć oznaki upływu czasu. Zredukowanie nadmiaru skóry, pozbycie się zmarszczek, podniesienie policzków oraz wymodelowanie skóry szyi sprawią, że osoba poddająca się temu zabiegowi wydawać się będzie o wiele młodsza niż jest w rzeczywistości.

  Ze względu na trudny charakter wykonania tego zabiegu, powinien on być przeprowadzony przez profesjonalnego chirurga plastycznego, charakteryzującego się przede wszystkim precyzją. Podczas operacji nacinana jest skóra znajdująca się na części owłosionej, dzięki czemu blizny nie są aż tak widoczne. Osoby zainteresowane całkowitą zmianą swojego wyglądu mogą także pomyśleć o plastyce powiek lub wstrzyknięciu botoksu, ponieważ zabieg ten można łączyć z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg chirurgiczny wykonywany jest z użyciem znieczulenia ogólnego lub miejscowego. Czas jego trwania wynosi zazwyczaj kilka godzin. Po kilku lub kilkunastu dniach następuje zdjęcie szwów oraz stopniowe zanikanie obrzęku. Ostateczny efekt staje się zauważalny po kilkunastu tygodniach. Ryzyko powikłań po liftingu jest niewielkie, jednak istnieje. Może pojawić się krwawienie, krwiak, zakrzepica, uraz nerwu, blizny.

  Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

  DOŁĄCZ DO NAS

  Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej