Brak wyników
    • Kobieta
    • Mężczyzna

    mezoterapia

    0 wyników
    Strona 1 z 1
    POPRZEDNIE
    NASTĘPNE

    Mezoterapia jest to zabieg niechirurgiczny, który polega na wstrzykiwaniu w skórę substancji odżywczych, leczniczych i regenerujących za pomocą strzykawki (mezoterapia igłowa) lub prądu elektrycznego (mezoterapia bezigłowa). Nie wiąże się to z odczuwaniem bólu, jednak osobom wrażliwym na zastrzyki można nałożyć na skórę krem znieczulający.

    Sam zabieg trwa od pół godziny do godziny i może być przeprowadzany na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, brzuchu, ramionach lub udach. Istnieje też możliwość wstrzykiwania środków poprawiających jakość włosów oraz zatrzymujących ich wypadanie. Skutkiem mezoterapii jest zregenerowanie skóry, jej odmłodzenie, ujędrnienie i ujednolicenie barwy. Aby mezoterapia była efektywna, należy korzystać z serii zabiegów. Początkowo z większą częstotliwością, aby w końcu korzystać z niej profilaktycznie raz w roku. Zabieg jest przeznaczony dla osób, które mają suchą skórę, rozstępy, cellulit, łysieją lub wypadają im włosy, chcą zlikwidować drobne zmarszczki. Kobiety w czasie menstruacji, karmiące lub w ciąży oraz osoby ze skłonnością do alergii, mające zapalenie skóry, cukrzycę, opryszczkę, leczony nowotwór nie powinny poddawać się mezoterapii. Powikłania w czasie lub po zabiegu pojawiają się rzadko i z reguły szybko ustępują. Są to między innymi: rumień, krwawienie, sińce, ból, obrzęk, infekcja.

    Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

    DOŁĄCZ DO NAS

    Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej